Допитване: Да се коронясаме по време на Корона?

  • 7 615
  • 130
# 105
Нека си остане "Липса на годината".
Супер са категориите.Сякаш като започнем много да ги дефинираме и обясняваме,още повече се объркваме!
Виж целия пост
# 106
Драма куин = Най-драматична потребителка/потребител.
Хем боли, хем сърби – Искам/не искам, но не ми стиска.

Съгласна! Не звучи обидно например "Драматична героиня". А за "Хем сърби, хем боли" имам колебания, защото беше заместник за оплаквачката май, пък и аз го разбирам като някой, който иска нещо, но не му стиска. Та, да уточним за оплаквачка ли да мислим политкоректно име или за другото.
Виж целия пост
# 107
Не мога да разбера защо драма куин се смята за негативно... Просто съм спийчлес Grinning
Виж целия пост
# 108
Много захаросано стана.

Какво е обидното на короната за изтрити постове, че е отпаднала?

Както и да е, в последно време не следя много форума и нямам фаворити сред захаринките, затова само ще коментирам, евентуално.
Виж целия пост
# 109
А, що да няма "Специалист по всичко" . Пък всеки да си тълкува как му е угодно. Simple Smile Зяждане, НЯМА, омраза НЯМА.
Че може и да замести даже "мерудията" Simple Smile
То......нема лошо да е малко сладичко, нали е БГ-Мама, сепак, ма поне да е плодова пита, не баклава. Simple Smile
Драма Куин, може да се замести с 50 нюанса сиво, Титаник или Първичен инстинкт. Сериозно, даже малко философско и богоугодно. Simple Smile
А, "хем боли, хем сърби", одма става, "ни/хем така ни/хем иначе". Simple Smile
Виж целия пост
# 110
Пенкилер демек.
Виж целия пост
# 111
Баш Майсторката.😅
Виж целия пост
# 112
Какво е обидното на короната за изтрити постове, че е отпаднала?

То не е обидно, но е още една безсмислена номинация. Освен ако не номинират само модераторите.
Кой може да каже чии постове са най-много изтривани? Брои ли ги, кристална топка ли има, или как?
И аз имам изтрити постове, но нито ги броя, нито правя драма от това. И пет пари не давам кой има повече изтрити постове от мен. Simple Smile
И изобщо това с изтритите постове – повод за гордост ли е, или претенция за дискриминация?
Виж целия пост
# 113
Акаша,пускай категориите и каквото-такова!
Виж целия пост
# 114
Е, те и пременените не ги знаем със сигурност.
Виж целия пост
# 115
Ами. Всеки рано или късно, но по скоро рано си лъсва.
Даже и много скрити хора си ги разпознах.
Виж целия пост
# 116
С поправките след поста на Татти се получи това:

1. "Златна среда"
2. "Хем така, хем иначе"
3. "Липса на годината"
4. "Слънце и усмивка"
5. "Пременил се Илия, погледнал се - пак в тия"
6. "Философът"
7. "На всяка манджа- мерудия”
8. "Благородно сърце"
9. "Коментар на годината"
10. "Цялостен принос"
11. "Драматична героиня"
12." Мис/ис Форум"
13. "Хуморист"


Можете да давате предложенията си за всяка категория! (До 3 предложения за категория. Срок - 10 дена.)
Виж целия пост
# 117
Ех, никой не е номинирал още.
Виж целия пост
# 118
В тази тема ли? Мислех, че ще се пусне отделна тема с категориите в първи пост и после всеки да си копира и номинира.
Виж целия пост
# 119
Ами от последния пост на Акаша останах с впечатлението, че тук. Не знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия