Допитване: Да се коронясаме по време на Корона?

  • 7 615
  • 130
# 120
Тук по-добре. Без това няма интерес, само да напускаме сума теми, които ще си стоят празни, няма смисъл. Въобще не се получава нещо... Явно окончателно ще ги пишем в отживелиците годишните номинации.
Виж целия пост
# 121
Айде, да повлека крак.Simple Smile

1. "Златна среда"- Merri_An, DeVa®, Pandachina.
2. "Хем така, хем иначе"
3. "Липса на годината"- Касита.
4. "Слънце и усмивка"- slavka70.
5. "Пременил се Илия, погледнал се - пак в тия"- A.Qwertyui / а. к. а. Краси/.
6. "Философът"- Бояна.
7. "На всяка манджа- мерудия”- Бонго, безапелационно  и Andariel / за компания/.
8. "Благородно сърце"- момичетата от " Искам да кажа" и кампанията за Джони.
9. "Коментар на годината"
10. "Цялостен принос"- Mari_Mar, Smileys.
11. "Драматична героиня"
12." Мис/ис Форум"- Candy girl, Антигона, Angel_wing, Jacklin- и още имам, но дори превиших трите бройки.
13. "Хуморист"

По- натам ще си допълня останалите категории, като ги измъдря.
Виж целия пост
# 122
6. "Философът"- Андариел. Бояна също е ОК, но пред Анди бледнее при смисъла, който вложихме.
Виж целия пост
# 123
Затова трябва пояснение, ако ще да е най-краткото - положителна или отрицателна. Така де, хората да знаят дали номинират враг или приятел, иначе става статистическо объркване.
Виж целия пост
# 124
Затова трябва пояснение, ако ще да е най-краткото - положителна или отрицателна. Така де, хората да знаят дали номинират враг или приятел, иначе става статистическо объркване.
Всичко е положително вече, не разбра ли Joy. Ей, не спря да философстваш, начи! (Казвам ви, категорията "Философ" е правена за Анди Joy)
Виж целия пост
# 125
Не разбрах, че всичко е положително, дори назад се върнах да чета.
Виж целия пост
# 126
Тук по-добре. Без това няма интерес, само да напускаме сума теми, които ще си стоят празни, няма смисъл. Въобще не се получава нещо... Явно окончателно ще ги пишем в отживелиците годишните номинации.
Що? Пусна категориите, ама аз, така и не разбрах, кога, как и пр. Реших, че чака някакво одобрение свише и тогава се "официализира" Simple Smile Вероятно не съм единствен. Simple Smile
Виж целия пост
# 127
Не пускане на сума теми, а тази да са тема със заглавие НОМИНАЦИИ 2020 примерно, и да се знае.
Виж целия пост
# 128
Пуснах отделна тема: Годишни форумни номинации
Виж целия пост
# 129
Старите форумни номинации ги помня, що рев  и умиление падаше по Лиска и Марадона 😁
Виж целия пост
# 130
А, аз тези “някой срещу някой”
Епохално беше Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия