Допитване: Да се коронясаме по време на Корона?

  • 7 615
  • 130
# 45
До четвъртък да направим редакциите и да се мятаме по бързата процедура, че колкото повече се проточва, по-сложно става, знаем от минали години. А и аз няма да имам после време да се занимавам.
Виж целия пост
# 46
Да, по- стегнато трябва.
От категориите през миналите години може да взаимстваме повече положителни.
Виж целия пост
# 47
Може:
- за чувство за хумор;
- за ум, интелигентност;
- за най-толерантен...

И ако искате отчаяната съпруга да я сложим в оплаквачката.

Едит до тук:
1. Корона за най-психясал
2. Корона за оплаквачка номер едно
3. Корона най-много изтрити постове
4.Корона за липсващ
5.За най-позитивен потребител
6."Пременил се Илия, погледнал се - пак в тия" за завърнал се стар с нов ник
7.Корона за най-голям философ и кибик/форумни лаладжии
8.Коронка за най-неграмотен потребител
9.“На всяка манджа- мерудия”/"Конска муха"
10.Коментар на годината
11.Живот на показ
12.Степфордска такава
13.За мъжовете - О, за тях!
14.Корона за цялостен принос
15."Драма Куин"  за вечните трагични образи
16." Мис/ ис Форум"
Виж целия пост
# 48
Има всякакви оплаквания.Не е задължително от съпрузи.
Виж целия пост
# 49
А за фитилджия? Сещам се за 3- ма, поне, които минават, палят фитила с една фраза в темата, след ден- пак така Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 50
Като гледам няма особен интерес темата. Май няма да се получи.
Виж целия пост
# 51
“Изгряваща звезда” за положителна номинация?
 Имаме интерес. Хайде да се номинираме Simple Smile
Виж целия пост
# 52
Защо да не се получи? Пусни номинациите, а хората ще започнат да пишат.
Виж целия пост
# 53
Ами да, хайде Simple Smile
Виж целия пост
# 54
Само че вероятно трябва да махнем думи като "лаладжии", "психар" и още какво беше, че е възможно да попадат към т. нар. "език на омразата". Има питане за това с цитат от тук в темата за този "език на омразата". Да видим какво ще отговорят модераторите, но ако ще трябва да сме толкова крайно политкорктни, не знам.... Не знам дали ще ми хареса чак такава цензура...
Виж целия пост
# 55
За психар съм съгласна. За лаладжия- нека дадат конкретно значение, с което да се съгласим.
Виж целия пост
# 56
Многословен.
Виж целия пост
# 57
Момичета, исках да разведря обстановката. Не е удачно. Разпънаха ме на кръст, искат да ме горят на кладата... Не е добре. И на мен ми е ценен мижавияt животец. Ако решите, продължете темата, ако не  - да я заключват и да се свършва.
Нищо няма да бъде като преди!

Госпожа, не ме обвинявай поне, че не знам какво е хипербола. PLS
Виж целия пост
# 58
Какво е станало?
Пиши 12 категории, пускай когато можеш и точка.
Който иска да пише.
То да чакаме да натамъним темите- отече.
Раз, раз и това е.
Предлагам.
Виж целия пост
# 59
Какво е станало? Махнете спорните категории и готово!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия