Какъв крем за лице използвате? – 19

  • 77 951
  • 736
# 675
Някой ползвал ли е продукти на корейската  марка Iunik ? Има ли доволни

Аз, любима марка ми е. Бюджетна и с качествени съставки.
Виж целия пост
# 676
Някой може ли да каже каква е разликата между тези два крема:

Много харесвам първия, но скоро свършва и се чудя дали да не експериментирам с втория.
Виж целия пост
# 677
вторият е за много суха кожа
много го харесвам, но не го ползваме ежедневно, защото кожата ми не е чак толкова суха
вероятно по тази причина при мен е и много икономичен
не съм ползвала първия и не мога да ги сравня
Виж целия пост
# 678
Благодаря за отговора. Няма да е подходящ за мен, особено през лятото.
И още един въпрос. Някой ползвал ли е тази слънцезащита и какво ви е мнението за нея?
Виж целия пост
# 679
Ох и аз сега с тези намаления в Дъглас и Клиник само се чудя какъв крем още да си купя.
VIKTORIA, мисля че ти беше взимала някаква салицилова киселина, за борбата с черните точки? Имаше ли ефект и какво точно ползваш в тази насока?
Виж целия пост
# 680
https://douglas.bg/clinique-id-active-cartridge-concentrate-for- … in-texture-049697
 Ето това си взех аз заедно с прозрачното желе, боря широки пори. При мен обаче има друг момент - бременна съм в момента и подозирам, че изчистването на кожата ми се дължи на това, а не толкова на козметиката, която ползвам
Виж целия пост
# 681
А тези от вас с мазна кожа, каква слънцезащита ще препоръчате? Имам едно уж матиращо виши, но след седмица -10 дни ежедневно ползване ми направи черни точки/напъпващи пъпки, та не го искам.
Виж целия пост
# 682
https://douglas.bg/clinique-id-active-cartridge-concentrate-for- … in-texture-049697
 Ето това си взех аз заедно с прозрачното желе, боря широки пори. При мен обаче има друг момент - бременна съм в момента и подозирам, че изчистването на кожата ми се дължи на това, а не толкова на козметиката, която ползвам
На бременността се дължи  и според мен.Моята също много се изчисти по вр. на бременността.Кремът на Клиник класическата версия е страхотен.
Виж целия пост
# 683
https://douglas.bg/clinique-id-active-cartridge-concentrate-for- … in-texture-049697
 Ето това си взех аз заедно с прозрачното желе, боря широки пори. При мен обаче има друг момент - бременна съм в момента и подозирам, че изчистването на кожата ми се дължи на това, а не толкова на козметиката, която ползвам
А това самостоятелно ли го ползваш или с база?
Виж целия пост
# 684
https://douglas.bg/clinique-id-active-cartridge-concentrate-for- … in-texture-049697
 Ето това си взех аз заедно с прозрачното желе, боря широки пори. При мен обаче има друг момент - бременна съм в момента и подозирам, че изчистването на кожата ми се дължи на това, а не толкова на козметиката, която ползвам
А това самостоятелно ли го ползваш или с база?
Попива добре, при мен не върши никаква работа за порите. Разбира се  всичко е индивидуално,  това е най -голямата ми  греда напоследък.
Виж целия пост
# 685

Ето така го използвах. Но не го нанасям всеки ден - за това за ефект все още не мога да говоря. Но си спомням, че някой много го беше похвалил точно за широки пори.
Виж целия пост
# 686
Точно този синия концентрат имам и използвам и аз в момента, понеже ми се появиха няколко много проклети пъпки. Сякаш наистина изчиства лицето, помага за по-бързото оздравяване на пъпките, обаче не ми е достатъчна хидратацията на мен само от желето.
Виж целия пост
# 687
И аз ползвам същата комбинация и съм доволна. Под нея слагам серум, над нея слънцезащита. Промених и други неща в рутината, откакто го ползвам, та не знам кое помогна, но не са ми излизали пъпки от тогава, а бях постоянно опъпчена около устата.
Виж целия пост
# 688
Shiseido wrinkle smoothing cream enriched  заедно със серума Ultimune. Последната година въртях Resilience Multi Effect  на Estee Lauder и Time filler на Филорга. Хубави са много, но май Shiseido е най-добър.
Виж целия пост
# 689
Shiseido е и мой фаворит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия