🐑Фермата сезон 6 Тема 12 /23.11-29.11/

  • 95 565
  • 2 348
# 1 410
Мара какъв мъжки бой хвърли на Кано...🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 1 411
Със сълзи се смях как го изпра с талпата.
Виж целия пост
# 1 412
Хаха как го изтреска в главата.
Виж целия пост
# 1 413
Ахахахах Мария как го изчеластри.
Виж целия пост
# 1 414
Браво на Мария JoyJoy
Ама как го повториха няколко пъти хахаххахаххаахха

Оф бе, Даянаааа, цял сезон се плюнчи с Йордан, сега му се цупондриш. А Йордан е неадекватен от любов и не разсъждава
Виж целия пост
# 1 415
Хах Дая ще раздели и трета двойка-Надя и Калоян.
Виж целия пост
# 1 416
Ох, направо не го търпя това спане в белите чаршафи с мръсните мизерни дрехи. Направо ме хващат лудите като го гледам Петър
Виж целия пост
# 1 417
Дори не дочакаха другата седмица.
Отсега я почнаха трите грации Даяна.
Другата седмица ще е ад за Даяна, особено ако Ваня се върне като победител от дуела.
Виж целия пост
# 1 418
Най-лошото е, че кухата кандидат-актриса изобщо не разбира защо поведението й е неадекватно и показва тотална липса на ценности и морал.
Виж целия пост
# 1 419
Епизодът за Калоянчо започна в кревата, той гол, каките Марето и Надя голи до него, идилия. А накрая какво стана - изяде една сопа от същите каки. Такъв е животът 😆
Виж целия пост
# 1 420
Дотук -
Кано е на детски лагер.
Нада по прашки, уби всичко детско в мен.
Ванчето е воайор
Кано пее ужасно.
Дайчето ще инвестира в Пешо.
Даньо осъзна, че закуската на покрива е вредна.


SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfied
Виж целия пост
# 1 421
Мария с тоягата...това беше най- смешното нещо в цялата ферма от началото до сега Joy
Даяна и тя как се извърта с нейното приятелство, не че Данчо не го заслужава, ама поне кажи изгубих интерес, дрън- дрън, приятелството.
Надя ми е отвратителна.
Виж целия пост
# 1 422
Даяна за Левски Ласкин ли написа първо?
Виж целия пост
# 1 423
Хах Дая ще раздели и трета двойка-Надя и Калоян.
А, тя Мара  щеше да ги раздели светкавично ако го беше дръннала по силно.
Виж целия пост
# 1 424
Не разбирам защо толкова й се хвърляте на Дайче. Млада, неангажирана със съпруг и деца, очевидно флиртаджийски тип. Кога ако не сега да си играе на актриса. Плюс това имунитетите сам сама си печели. Предпочитам нея да гледам отколкото злодеида мишева.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия