🐑Фермата сезон 6 Тема 12 /23.11-29.11/

  • 95 562
  • 2 348
# 1 695
Петър на търга на работливите. На Надя сметчиците дребни пак.
Виж целия пост
# 1 696
Цял сезон Надя сипе омраза по жените и подлезурства на мъжете. Днешният епизод е нагледен пример за това.
И за фермер хич я няма. 😂
Виж целия пост
# 1 697
Чудех се коя ли жена ще награди Надка за най-работна...

Ти пък, тая жена мрази собствения си пол... Тя е свикнала да подвива гръб пред мъжете и да го играе угоднически
Виж целия пост
# 1 698
"В моята спалня гадовете мръсни".
"Знае, че имам силни емоции към него".
Досега не вярвах, че тази си е мислила сериозно, че Петър ще иде и до тоалетната с нея.
Е, мислила си го е.
Нездраво е това.
Виж целия пост
# 1 699
Ко казА, ко? Иван ваЛчер ли рече? Ужас! 😆
Виж целия пост
# 1 700
Ама много бързо застанахте на страната на Милена , заради 2 ревливи разказа.Всеки има тежко моменти е живота , ама не го играят такъв театър.
Забравихте как манипулира Стоян и направи така , че цялата ферма да не го иска.Както и с Асен.
Такава манипулаторка е и е толкова нагла , че няма на къде.
А Даяна се показа също като много двулична.

Съгласна.
Добър играч е, но зад хубавите думи не стои истината. Нека не забравяме, че си изпльоска в профила колко не съжалява и за болните от рак и също какво работи, а именно  да говори това, което трябва.
Какво имаш предвид?
Дай линк да видим.
Това за рака имах предвид.
Кога и какво е писала?
Виж целия пост
# 1 701
Тази Надя е мега противна, но няма смисъл да се пада на нейното долно ниво.
“Това може Надя, това прави”
Да мисли само кой какво ще яде и дали има кафе. Няма дълбочина...
Виж целия пост
# 1 702
Врата за нормални хора и врата за Иван и Андрей - водещите. Joy
Виж целия пост
# 1 703
Ама много бързо застанахте на страната на Милена , заради 2 ревливи разказа.Всеки има тежко моменти е живота , ама не го играят такъв театър.
Забравихте как манипулира Стоян и направи така , че цялата ферма да не го иска.Както и с Асен.
Такава манипулаторка е и е толкова нагла , че няма на къде.
А Даяна се показа също като много двулична.

Съгласна.
Добър играч е, но зад хубавите думи не стои истината. Нека не забравяме, че си изпльоска в профила колко не съжалява и за болните от рак и също какво работи, а именно  да говори това, което трябва.
Какво имаш предвид?
Дай линк да видим.
Това за рака имах предвид.
Кога и какво е писала?

Преди няколко седмици го бяха публикували и тук. Пишеше и за починалите деца в публикацията.
Мисля, че го знаете. Simple Smile
Ако не го е махнала ще опитам да го намеря. Ама май не го е.
Виж целия пост
# 1 704
Ох, Иване! Що си сложи този грях на душата?
''Надя ти не си образцов фермер!"
Как можа да кажеш тези думи на Нада?
Недопустимо е това нЯщо. Joy
Виж целия пост
# 1 705
Иван буквално си и каза на Нада, че и двата пъти не се е с правила като фермер.
Виж целия пост
# 1 706
Честно да ви кажа неприятни са ми и Милена и Хепито и Даяна. Грозен сезон!!!
Съботния дуел дори няма да го гледам тъй като ми е безразлично коя ще спечели
Виж целия пост
# 1 707
Абе Даяно, и въображение нямаш. Баси покрива златен
Виж целия пост
# 1 708
Ама много бързо застанахте на страната на Милена , заради 2 ревливи разказа.Всеки има тежко моменти е живота , ама не го играят такъв театър.
Забравихте как манипулира Стоян и направи така , че цялата ферма да не го иска.Както и с Асен.
Такава манипулаторка е и е толкова нагла , че няма на къде.
А Даяна се показа също като много двулична.

Съгласна.
Добър играч е, но зад хубавите думи не стои истината. Нека не забравяме, че си изпльоска в профила колко не съжалява и за болните от рак и също какво работи, а именно  да говори това, което трябва.
Какво имаш предвид?
Дай линк да видим.
Това за рака имах предвид.
Кога и какво е писала?

Преди няколко седмици го бяха публикували и тук. Пишеше и за починалите деца в публикацията.
Мисля, че го знаете. Simple Smile
Ако не го е махнала ще опитам да го намеря. Ама май не го е.
Е, аз определено пропускам.
Ще съм благодарна да видя за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 1 709
"В моята спалня гадовете мръсни".
"Знае, че имам силни емоции към него".
Досега не вярвах, че тази си е мислила сериозно, че Петър ще иде и до тоалетната с нея.
Е, мислила си го е.
Нездраво е това.

Добре де, какво лошо има, че се е влюбила - търси любов, Петър е хубав мъж, обърна й внимание и сърцето й поддаде. Не е виновна за това, не винаги можем да контролираме сърцето си. В крайна сметка се осъзна, но те чувствата не могат просто така да се изтрият. Но Петър и най-вече Даяна, която й се пишеше за приятелка, не трябва да нараняват такъв човек. Елементарно е да се съобразят с чувствата на хората. А за съжаление, нито с Ваня, нито с тези на Йордан се съобразяват (това, че Йордан има огромна вина е така). Пълни егоисти са за мен. И крайното лицемерие на Даяна да иска прошка.

Милена не мога да я харесам. Има точни разсъждения на моменти, но и знае как да хапе гадно.

Май не знам за кой ще съм на дуела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия