Какво повече НЯМА да купя - 18

  • 103 390
  • 754
# 135
Ядки на Ройс. Бях купила две пакетчета печени лешници за торта. Като ги смлях в блендера - е няма такава миризма на граниво. Директно ги изхвърлих, за да не се отровим. Добре, че бях купила и едни лешници от Лидл - коренна разлика. Спасих си тортата.
Виж целия пост
# 136
Досега единствено с ядките на Лидл сме нямали проблеми и винаги от там взимаме. Насипните им са винаги вкусни и добре подправени.
Виж целия пост
# 137
Ядки на Ройс. Бях купила две пакетчета печени лешници за торта. Като ги смлях в блендера - е няма такава миризма на граниво. Директно ги изхвърлих, за да не се отровим. Добре, че бях купила и едни лешници от Лидл - коренна разлика. Спасих си тортата.
А и фъстъците им не стават
Виж целия пост
# 138
Ядки на Ройс. Бях купила две пакетчета печени лешници за торта. Като ги смлях в блендера - е няма такава миризма на граниво. Директно ги изхвърлих, за да не се отровим. Добре, че бях купила и едни лешници от Лидл - коренна разлика. Спасих си тортата.
А и фъстъците им не стават

Аз и на фирма "Дени" съм попадала на такива, лъхаха на гранясало. Няколко пъти с различни видове ядки или стафиди ми се е случвало. Вече не купувам пакетирани, само от специализирани магазинчета, които пекат на място, не че има гаранция, но поне не съм се разочаровала досега от тях.
Виж целия пост
# 139
От фъстъците много харесвам тези на "Детелина" Simple Smile
Виж целия пост
# 140
Ами честно казано на Ройс взех ядки за НГ няколко вида и бяха много вкусни.
Виж целия пост
# 141
Това сирене от Лидл не ми хареса.Скърца като се яде,а преседяло във вода, за да го обезсоля ,стана странно ярко жълто и бързо мухляса,дори и кутията в която го бях преместила беше с мухъл по стените и капака.

Явно нещо партидата не е ок или тотално са го развалили. Преди два месеца имаше голямо намаление на сирена в близкия лидл(новооткрит) и заредихме 7-8 кутии. Днес отворих последната - нищо общо с това, което описваш.
Да добавя, че никога не изкисвам сирене.
Виж целия пост
# 142
Неприятното е, че не знаем кога ще свърши (продадат) злополучната партида.
Тези хора не проявяват ли интерес към отзивите на купувачите за стоките, които продават?
Не би ли следвало прецаканата партида да се изтегли (върне на производителя, вносителя),
отколкото да се остане с мнението, че стоката вече не я бива.
От намаленото сирене преди два месеца и аз купих, но нямаше проблем.
Виж целия пост
# 143
Ами честно казано на Ройс взех ядки за НГ няколко вида и бяха много вкусни.

Явно си улучила по-добри пакетчета. Второто пакетче го опитах, някои ядки бяха добри, някои силно миришеха. Във всеки случай не бяха в ред. Обикновено купувам от Мистър Алмонд насипни, но сега, в пандемията гледам да купувам пакетирани.
Виж целия пост
# 144
Фини кори Фамилия и Белла.🙁
Докато ги пекох, в къщата миришеше като в Макдоналдс.
Рядко купувам кори. Има ли някои, които са по-читави?
Виж целия пост
# 145
Купувам само сръбски кори.Много са фини и са само вода,брашно и сол.
Виж целия пост
# 146
В хипермаркетите или в малките магазини да ги търся?
Виж целия пост
# 147
Взимам Сърбиянка от Фантастико. Брашно, вода, сол.
Виж целия пост
# 148
Купувам пресни, ръчно точени, от тези, които продават на килограм. Съвсем друга става баницата с тях.
Виж целия пост
# 149
Купувам пресни, ръчно точени, от тези, които продават на килограм. Съвсем друга става баницата с тях.

От къде купувате тези кори?
Doli, кои са сръбските кори?
В последно време купувам само "Тракийски кори". Повече ми харесва от тези на "Фамилия" и "Белла". Преди вземах само "Фамилия", но все повече не ми харесват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия