Какво повече НЯМА да купя - 18

  • 103 387
  • 754
# 450
Близо е до нас и по-често от там пазарувам.Рядкост е да няма грешка на касата.Или не отчита намаление,или все нещо което не съм взела ще ми чукнат...не знам как стават тези работи,но много ме изнервят.
Много често има и стоки с изтекъл срок или вмирисано месо 🤨 Информирам ги,уж обръщат внимание,но е почти постоянно.Липсва персонал.Работи по една каса,дълги опашки се образуват..трябва някой от клиентите да се разфучи,за да отворят втора каса...
Виждала съм  как мият побелели колбаси и пак ги слагат в хладилната витрина 😣
Виж целия пост
# 451
В нашият град има Т маркет, но пазарувам изключително рядко от там и само пакетирани храни и плодове. В магазина е пълна мизерия от към хигиена. От витрините не пазарувам, откакто една продавачка с черно под ноктите ме обслужи. Попаднала съм и на стоки с изтекъл срок на годност....
 
Същото е и в Т маркет в Дианабад - мръсотия до шия.
Но си зависи и от управителя и екипа.
Влизала съм  в Ст. град и Младост 2 - магазините светят от чистота, добре подредени.
Виж целия пост
# 452
Нашият на ул. Коперник го закриха. Направиха Фантастико на негово място. Не мога да кажа, че съжалявам. От Т маркет не бих купила месо или колбаси или не дай Боже нещо от топлата витрина. Купувала съм плодове и зеленчуци, цветя в саксийки, имаше редовно кафе Далмайр на половин цена, някои бонбони и бисквити.
Виж целия пост
# 453
Аз това искам - да има конкуренция и разнообразие, при което аз да преценя от кой магазин да пазарувам. Simple Smile
Виж целия пост
# 454
Преди пандемията обикалях всичките, сега много рядко си позволявам да вляза в някоя верига - не по често от 1 път на 2-3 седмици и купувам каквото намеря. Пазарувам главно от квартални магазинчета, в които няма голямо разнообразие.
Виж целия пост
# 455
От всички вериги няма по-мизерен магазин от Т маркет. През няколко месеца, като минавам покрай него, влизам да видя има ли нещо хубаво. Ами винаги си излизам с празни ръце. Това не ми се случва никъде другаде.
Виж целия пост
# 456
Преди такъв беше Пени . По - разхвърлян магазин не съм виждала .
Не знам как е в Т маркет / там съм влизала най- много 10 пъти /
Нещо неуютен ми беше . Имаше непознати за мен марки .
Имам добри попадения .
Но и още помня гадната консерва с някакви рибни кюфтета.
Та прочета ли Т маркет и веднага асоциацията е с тази консерва и ми засяда нещо на гърлото.
Помня имаше някакви стоки от Литва или Латвия .
И сладолед Пломбир . Далеч ми е и не съм ходила там от векове . Не ми е на път .
Виж целия пост
# 457
Разбрах, че в нашия град ще отварят Т-маркет.
Благодаря ви, ясно какво да очаквам...

Пени имаха поне добри цени, в смисъл евтино беше.
Виж целия пост
# 458
Аз пък от Пени много хубави неща съм купувала. Никъде нямаше толкова неща за Великден и Коледа. Там имаше и разнообразие и бяха най-евтини. Купувала съм ядки, топени сирена, нелош салам. Поне в това Пени, в което ходех не беше мръсно.
Виж целия пост
# 459
С едно по-горно мнение за Тмаркет съм съгласна. Онлайн магазинът им е добър. Имат добри намаления, и купувам само пакетирана стока, от марките, които си купувам и от други магазини. И картофи, много са им хубави и почти непрекъснато намалени. В реален техен магазин не съм влизала, и както чета слава богу.
Виж целия пост
# 460
Разбрах, че в нашия град ще отварят Т-маркет.
Благодаря ви, ясно какво да очаквам..
Не се влияйте от масовото мнение, съставете си ваше.
То и масовото мнение, че Кауфланд продава евтино, е невярно, но не пречи да го налагат. То каквито магазините, такива и клиентите им...
Т-маркет имат най-доброто месо от всички други вериги- българско е и вкусно!
Виж целия пост
# 461
Днес в друга група стана дума за кърпички за очила .
Сетих се за една моя несполучлива покупка .
Да я споделя тук
Това са сухи кърпички .
От всички съм открила само една - две полувлажни . Но пак са си сухи .
По две са и няма добра перфорация за да се отделят .
Пълен боклук .
Трудно се и отварят - найлона отвътре се опира и теглиш - теглиш и хоп изненада - суха кърпичка. Та скърца .
Направо е чудно как при такова добре опаковане са сухи .
Виж целия пост
# 462
Установила съм, че най-добре се почистват очила, като се измият като чиния - с гъба с веро и след това ги подсушавам с идеално чиста кърпа. Всякакви такива кърпички само ги замазват. Така си мия и черните очила.
Виж целия пост
# 463
Пробвала съм и това .
 Ето с такава кърпа   подобна / моята от другата страна е гладка /  ми се изтриват най- добре . За жалост не мога да намеря друга да купя .
Защото тази е удобна и за прах . Но я пазя само за очилата .
Виж целия пост
# 464
Преди няколко дни мъж ми си купи такава кърпа от Кауфланд. Автомобилна я водят. Но е мъхеста и от двете страни.
И за да не е спам - не бих купила отново препарат за съдове Фрош. Много воднист и не изкарах и две седмици с него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия