Какво направих днес за себе си? - 10

  • 51 143
  • 738
# 450
Днес въпреки ужасния студ и вятър,отидох да си взема поръчания комплект спално бельо.Голяма слабост ми е! Сега ще си го застеля и ще се порадвам!
Виж целия пост
# 451
Цял ден изкарах в леглото. Вярно от болест ама това не се е случвало отдавна.
Виж целия пост
# 452
Шопинг и....женско парти вечерта
Виж целия пост
# 453
Вчера бях на маникюр.
Днес пратих малката при баба за уикенда, прибрах се, направих си какао и гледах филм, хрупайки домашни крекерчета, които направихме сутринта.
За вечеря ММ ми взе суши. Heart
Виж целия пост
# 454
Поръчахме си пица....петък вечер не е време да готвя! Wink
Виж целия пост
# 455
Направихме си частно парти в един бар двете с една нова позната( заведенията ни са затворени, но бяхме в нейното)- пихме бира с рибка и картофки. Ми то човек има нужда и от малко разтоварване извън вкъщи!
Виж целия пост
# 456
Може ли рецептата за домашни крекерчета ? Simple Smile
След натоварен work day  се прибрах и си направих голяма зелена салата, запекох си плочка сиренце с билки.... Simple Smile
За десерт какао и малко home made сладичко Simple Smile
Офф, колко е хубаво да си вкъщи...
Пристигна ми и новия парфюм... уникален е, отдавна не си бях купувала парфюмче Simple Smile
Виж целия пост
# 457
Разбира се, Peypy, заповядай:
Скрит текст:
Пълнозърнести крекери с маслини (може да се ползва обикновено бяло брашно, типово или каквото имаш подръка.)
250гр. брашно от лимец
250гр. пълнозърнесто брашно
7гр. суха мая
250мл. топла вода
Щипка захар
Щипка сол
Риган
Шепа маслини
50гр. меко краве масло
50мл. зехтин

Сусам за поръсване

Маята се разтваря в топла вода с Щипка захар и 1с.л. брашно. Оставя се да шупне.
В купа се сипват двата вида брашно, солта и ригана. Прави се кладенче, в което се сипва шупналата мая и зехтина. Разбърква се с лъжица. Нарязват се маслини те и маслото на кубчета. Замесва се меко нелепнещо тесто. Остава се да втаса за час, покрито с кърпа.
Разточва се кора и се нарязва наа квадрати с нож за пица.
Нареждта в се в тава, застлана с хартия за печене. Поръсват се със сусам и се пекат в предварително загрята на 200° фурна 25-30 минути.
Виж целия пост
# 458
Купих си от тези антистрес книжки за рисуване, отдавна им се каня, и не знам какво толкова умувам като е 7лв едната Grinning
Скрит текст:

Може ли да споделиш коя е книжката? Много ми допадна Simple Smile
Вчера зарадвах майка ми с малък жест и се почувствах добре.
Виж целия пост
# 459
На издателство Миранда, имат много такива. Моята е джобен формат. Виждам ги в почти всички книжарници.
https://miranda.bg/shop/%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b8%d1%81%d1%82%d1% … 0%b8%d0%b3%d0%b0/
Виж целия пост
# 460
Най-накрая си записах час за фризьор! Не беше трудно! Wink
Виж целия пост
# 461
Изчистих хубаво навсякъде. Сложих маска на лицето, запалих ароматна свещ и седнах да пия кафе на спокойствие.
Виж целия пост
# 462
Днес се мотам из къщи, някак не ми се излиза. Пече но е измамно това слънчице.
Та позачистих малко в къщи и направих бисквитена торта.
Сега съм се завила и съм прегърнала една книжка Grinning
Виж целия пост
# 463


Направих си буркан, в който да си записвам хубавите неща, че да си ги припомням Gift Heart
Виж целия пост
# 464
Купих си малко луковички и семена на цветя. Мързелувам и ми е хубаво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия