🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 13 /29.11 - 06.12/🐑

  • 98 498
  • 2 413
# 2 160
Много великодушна и всеопрощаваща ССФ! До вчера а- у против Даяна, сега като си тръгна, роним сълзи.
Ми колкото и да ми е противна Надя, се радвам, че Дайчето най- после ще се махне от екрана! Опропасти сезона това неориентирано момиче, отдавна трябваше да я разкара някой.
Виж целия пост
# 2 161
Честито Невесто 😁
Браво Дая, страхотно представяне, три от пет игри.
При мен Бобката падна в класацията ми стремглаво надолу. Някъде по назад   Esmee беше писала усещането си за него, което споделям ма 100%
Виж целия пост
# 2 162
Хубав дуел направиха, браво Дая! Личи си, че има силна емоция между Данчо и нея...
Виж целия пост
# 2 163
%$*§()*)(€%§(()_+И)__() Stuck Out Tongue

Сега ще хапнем филийки с мед в чест на Пчелата майка. Simple Smile

Браво и на Дая за представянето и. Повече от достойно.
Женския дуел на сезона до тук. Язък само за безсмислената игра с висенето, не бе добре омбислено от продукцията и този отказ на Надя малко нагарча, но напълно я разбирам.
Виж целия пост
# 2 164
Радвам се че Даяна загуби и то само защото повече няма да ни занимават с нейните драми.
Не се радвам че Надежда спечели тъй като не я харесвам.

Поздравления за Даяна, бори се достойно.
Виж целия пост
# 2 165
Утре май Мара ще е на пангара, не вярвам Надка да ѝ прОсти.

Давайте прогнози 😁
Виж целия пост
# 2 166
Много великодушна и всеопрощаваща ССФ! До вчера ау против Даяна, сега като си тръгна роним сълзи.
Ми колкото и да ми е противна Надя, се радвам, че Дайчето най- после ще се махне от екрана! Опропасти сезона това неориентирано момиче, отдавна трябваше да я разкара някой.
Така де, ама от “зло” избирам по-малкото 😜
Виж целия пост
# 2 167
Ееее, умното и красивото не можа да победи. Успех на Дая, би се със всички сили, които имаше, радвам се, че спечели три от петте битки и то по-интересните за мен.
За Надя - очаквах повече.
Виж целия пост
# 2 168
е нали  си пази силиците  да  може   да треска  дръвениите
Виж целия пост
# 2 169
Даяна много загуби с любовните истории
Възпитана, умна, отстоява си позицията, вижда се че и в силовите игри се бори.
Та ако не се беше забъркала с тия любовни драми щеше да е доста харесван. Жалко, че заради разни драми не можа да се развие като участник, щеше да бъде интересен участник.
Виж целия пост
# 2 170
Че кога е играло умното и красивото?! Всъщност, аз такъв персонаж в този сезон не съм видяла.
Виж целия пост
# 2 171
Оо, да, да, да, да, дааа🎉🥳👏

Най-накрая "Шоуто на Даяна" свърши и поне последната седмица ще може се гледа.

Андрей дали ще си поплаче зад кадър?
Виж целия пост
# 2 172
Още снощи го писах - според мен първа ще е мъжката битка, и по-конкретно Йордан - Стоян.


Да попитам, че доста от темата изпускам напоследък - какво е ССФ?
Виж целия пост
# 2 173
Оо, да, да, да, да, дааа🎉🥳👏

Най-накрая "Шоуто на Даяна" свърши и поне последната седмица ще може се гледа.

Андрей дали ще си по плаче зад кадър?

JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 2 174
Туй Данчо, не му омръзна да прецаква жените си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия