Вкусна супичка с пилешки дробчета

  • 13 408
  • 6
За любителите на дробчета, като мен, предлагам една лесна рецепта за вкусна супичка Simple Smile

500 гр. дробчета
1 голяма глава лук
1 голяма червена чушка
1 морков
1 домат
1 картоф
2 скилидки чесън
2 пил. бульончета, сол, черен и червен пипер, чубрица

За застройката:
1 яйце
1/2 кофичка кисело мляко
половин лимон

Нарязвам зеленчуците на дребно, моркова го настъргвам на най-едрото ренде, бухам всичко  в тенджерата, добавям малко олио и оставям да ври. През това време си правя застройката. Разбивам яйцето с киселото мляко и вътре изтисквам лимона. Кората, останала от лимона я слагам при супата. Когато продуктите са сварени махам лимона и оставям малко да изстине. След това застройвам. Чубрицата я слагам накрая, може и пресен магданоз.  chef
Виж целия пост
# 1
Пропуснала съм фидето  Blush
Виж целия пост
# 2
Аз също обичам такава супичка и ще взема да я зготвя сега. Peace
Виж целия пост
# 3
Майка я правеше с ориз тази супа и на мен ми е по вкусна с ориз от колкото с фиде .
Виж целия пост
# 4
 С фиде или с ориз / на кой както му харесва/, но супата е чудесна!!! LaughingПоздравления, Мариета! Laughing
Виж целия пост
# 5
А дробчетата кога и къде се слагат в цялата рецепта?
 ooooh!
Наистина съм неопитна..
Виж целия пост
# 6
Не съм яла никога такава, може утре да спретна една  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия