🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 108 478
  • 3 432
# 120
А Боби колко деца има?Останах с впечатление,че са 2 или 3,но той говореше за едно-дъщеря ми?
Виж целия пост
# 121
Боби има две дъщери, едната е още съвсем малка, затова явно е разказвал нещо за голямата. Мечтае да има син. Simple Smile
Виж целия пост
# 122
А Боби колко деца има?Останах с впечатление,че са 2 или 3,но той говореше за едно-дъщеря ми?
2 момиченца-Магдалена и Наталия мисля че каза.
Данчо беше тотална пародия като водещ на "120 минути". Толкова не го биваше, че няма накъде повече.
Ако не е било по сценарий на продукцията то той си го направи да си зададе въпросите, които са му важни на Даяна. Сам си каза, че останалите са пълнеж.
Виж целия пост
# 123
Данчо беше тотална пародия като водещ на "120 минути". Толкова не го биваше, че няма накъде повече.

Абсолютно! А като обясняваше, че 25 години е на сцената. Трябва да може да се държи на ниво, нали е в политиката и му се налага да се изказва, не само да прави фокуси.
Виж целия пост
# 124
Точкуването на игрите  ми звучи както самооценка на всеки състезател : Аз съм тъп и упорит - игри за помнене и алманах - малко точки, маане с брадва и коване - максимум

Тази жена защо ми стана толкова противна се чудя? Може би защото освен снимката от педставянето никога не я видяхме искрено умихната ( нямам предвид гротескните злоради гримаси когато й се получат нещата с интригите). Веднъж не се засмя, не се усмихна ни на обичай, ни на парти.....


 
Виж целия пост
# 125
Че то тази година Алманахът не е битка на знания, а "по-бързият печели" . Дано махнат поне спринта до бутона, а по-добре и самия бутон.
Виж целия пост
# 126
Че то тази година Алманахът не е битка на знания, а "по-бързият печели" . Дано махнат поне спринта до бутона, а по-добре и самия бутон.
Махат само бутона и догодина препускат до балите в края на арената и обратно и задъхани отговарят на въпроса Joy
Виж целия пост
# 127
Камелия прибрала ли си е обратно вкъщи блудния син, знае ли се?
Виж целия пост
# 128
Само да не са Надка Злобева или Данчо Ревлев
Виж целия пост
# 129
Камелия прибрала ли си е обратно вкъщи блудния син, знае ли се?
май засега не, ама след няколко месеца сълзи и сополи от Даню- може и да си го прибере, ако преглътне "приятелството" с дългокоска
Виж целия пост
# 130
Иска ми се Телецът или Юхууу Ванче да спечели фермата тази година.
В анкетата гласувах за двамата братя, Ванче и Надка.
В никакъв случей не искам Даньо победител, нито го искам на финал.
Много искам следващия дуел да е мъжки Даньо срещу Стоян и последния да му спретне такъв фокус, че палячото да реве една седмица след това Joy
Виж целия пост
# 131
Чудя се как Данчо е кръстил дъщеря си Янка. В това решение селото прозира много очебийно.
Малцина са съвременните родители, които кръщават момиченцата си с име, което завършва на -ка: Янка, Ганка, Пенка...
Виж целия пост
# 132
Че то тази година Алманахът не е битка на знания, а "по-бързият печели" . Дано махнат поне спринта до бутона, а по-добре и самия бутон.
Махат само бутона и догодина препускат до балите в края на арената и обратно и задъхани отговарят на въпроса Joy
Може и по-шиб@нко да го измислят. Тичаш и стигаш до греда - режеш с трион. После пак тичаш - цепиш дърво и чак тогава отиваш и натискаш бутона Joy И така за всеки въпрос....

Честно - писна ми само цепене и рязане в този сезон
Виж целия пост
# 133
Че то тази година Алманахът не е битка на знания, а "по-бързият печели" . Дано махнат поне спринта до бутона, а по-добре и самия бутон.
поне  в последния дуел Даяна знаеше отговорите, не като Калоян, Кустев, Тонка...- бяга,натиска бутона и после ЪЪЪЪЪ аз за какво дойдох тук???
Виж целия пост
# 134
Чудя се как Данчо е кръстил дъщеря си Янка. В това решение селото прозира много очебийно.
Малцина са съвременните родители, които кръщават момиченцата си с име, което завършва на -ка: Янка, Ганка, Пенка...
Бишвата му жена е словачка и се казва Янка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия