🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 108 478
  • 3 432
# 2 070
Достойно си тръгна Стоян .
Виж целия пост
# 2 071
Здравейте, наваксвам с епизодите от понеделник. Съвсем извън това, някоя добра душа ще ми обясни ли от къде идва прякора на Антония - Косъма, наистина ли Мария е участвала в предаването “Смени жената” и на колко години е Надя?
Виж целия пост
# 2 072
Kаквооооо ще гласуват всички участвали до сега!!! 😳
Виж целия пост
# 2 073
Уоу абсолютно всички фермери от всички сезони ще гласуват, интересно.
Виж целия пост
# 2 074
Косъма, щото като беше ратай и готви, имаше косми навсякъде в храната. В на почти всеки порцията, за разкош. Grinning
За другите две не мога да дам информация.
Виж целия пост
# 2 075
Оооо, този компонент с гласуването на всички участници ми харесва! Ще е любопитно
Виж целия пост
# 2 076
Жалко за Стоян. Остана ми Ванчето. За Гвардееца не мога да повярвам, че млад човек може да се държи така нелепо. Някакво съчетание между Андрешко и бай Ганьо.
Виж целия пост
# 2 077
Пародията започна.
Всички бивши фермери от предните сезони ще гласуват.
Защо ли?
Защото ако гласуваха фермерите от този сезон, Калоян щеше да спечели със сигурност, а сега хич не съм сигурен...
Виж целия пост
# 2 078
Иван ме разсмива,, Майка на фермата ", какъв бъзик
Виж целия пост
# 2 079
СМС -ите с най-голям процент от вота.
Хе-хе, каква "изненада"!
Какво ви казах аз!
Хайде тате да вложи малко пари от просия в прима карти, и гласуването да започне СЕГА!

Давай, Ванче!
Виж целия пост
# 2 080
Ванчето поне ще се уреди с кученце Simple Smile
Виж целия пост
# 2 081
Е, Калата добре се е барнал тоя път, не е абитуриент.
Виж целия пост
# 2 082
Миналата година И/А и Фермата стигнага дъното, но усещам как тази година ще го издълбаят...

А щото във Фермата 4 не беше нагласен финал с победата на Дидо от Д2? Това ли беше изборът на хората?
А кой Роман или Росица 🤷🤷 Защото Роман беше отвратителен.
Виж целия пост
# 2 083
Не очаквах новия компонент...
Виж целия пост
# 2 084
Ванчето поне ще се уреди с кученце Simple Smile

То ще стане по-голямо и по-тежко от нея скоро, хахаха. 60 кг е майка му Grinning И яде като за петима
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия