🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 108 478
  • 3 432
# 2 220
Това с каква цел се казва за Боби, защото той е пълнолетен и има свое семейство? Нужно ли е да носи отговорност за родители, които са зрели хора и очевидно имат свой собствен живот?

Понеже по новите правила Ваня няма шанс да има повече точки от Калоян и Боби, мисля, че това сега се прави не от любов към истина, справедливост и т.н., а просто в полза на Калоян.
Виж целия пост
# 2 221
Това с каква цел се казва за Боби, защото той е пълнолетен и има свое семейство? Нужно ли е да носи отговорност за родители, които са зрели хора и очевидно имат свой собствен живот?

Цел? Я попитай пак.
С цел да не се премълчи и после да питаш защо по ягодите не са ти казали по-рано!!!
Виж целия пост
# 2 222
Щях да го кажа, ако Боби беше просещия...., но твърдо смятам, че какво правят роднини не би следвало да има значение. Боби, ако беше такъв род човек нямаше да бачка и днеска и нощеска по обекти ама какво ли разбирам аз.
Виж целия пост
# 2 223
Това с каква цел се казва за Боби, защото той е пълнолетен и има свое семейство? Нужно ли е да носи отговорност за родители, които са зрели хора и очевидно имат свой собствен живот?

Понеже по новите правила Ваня няма шанс да има повече точки от Калоян и Боби, мисля, че това сега се прави не от любов към истина, справедливост и т.н., а просто в полза на Калоян.
Какви са тия нови правила и кой ги е наложил?
Кога е казвано такова нещо, че Ваня няма шанс за повече точки?
Това пък откъде дойде?
Виж целия пост
# 2 224
Знам, ама се улисах и гласувах за Калоян. 😔

Браво, Smile!! Само така! Момчето е добро, няма да съжаляваш. Спокойно.People Couplekiss
Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 2 225
Това с каква цел се казва за Боби, защото той е пълнолетен и има свое семейство? Нужно ли е да носи отговорност за родители, които са зрели хора и очевидно имат свой собствен живот?
И един мармот завива шоколада в станиол
Виж целия пост
# 2 226
Мама ХХЛ.... хич не разбрах какво искаш да кажеш? Смисъл връзката с моя коментар и написаното от теб.
Виж целия пост
# 2 227
Кой е видял Боби да "бачка и днеска, и нощеска по обекти"???
Колко неща съм изпуснала в темата......
Виж целия пост
# 2 228
Идва оттам, че Ваня не играе първо срещу Надя само, а от началото срещу всички. Ще загуби игрите срещу мъжете, фермерският вот ще е за Калоян, вот от публика само не би стигнал. Ето откъде.
Виж целия пост
# 2 229
Гласувах за Калоян малее..ами не ми беше много на сърце .Боби и Надя няма да коментирам А Ванчето ми идва повечко ха.хо...Хепиии.То с този сезон на море от любов направо се попиля идеята на предаването
Виж целия пост
# 2 230
Мама ХХЛ.... хич не разбрах какво искаш да кажеш? Смисъл връзката с моя коментар и написаното от теб.

Ама ти май наистина какво ли разбираш... Каза ти - от любов към истина, за справедливост. Ти помниш ли какво всъщност попита?
Виж целия пост
# 2 231
Глас за Хепито...на принципа на най-малкото "зло".
Виж целия пост
# 2 232
Щях да го кажа, ако Боби беше просещия...., но твърдо смятам, че какво правят роднини не би следвало да има значение. Боби, ако беше такъв род човек нямаше да бачка и днеска и нощеска по обекти ама какво ли разбирам аз.
Защото лъга, че са бедни, как щял да ги заведе на екскурзия, ако спечели, а се оказаха едни ланци, злата, пътувания, къща. Пълни лъжи, за заблуда на зрителите, колко са достойни, ала-бала.
А баща му колко беше горд с това, че най-добрата му просекиня успяла тоя ден да реве пред магазина и затова изкарала най-много пари. Амии същото виждам вече и у Боби.
Виж целия пост
# 2 233
Извинете за глупавия въпрос, но кой е монументът от визитката на Калоян?
Заповядай:

https://tourism.slivnitsa.com/%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0% … D0%BB%D1%8F%D1%82
Виж целия пост
# 2 234
Кой е видял Боби да "бачка и днеска, и нощеска по обекти"???
Колко неща съм изпуснала в темата......

Laughing Е, не мога да не се разсмея на това!
Не си изпуснала, не са показвали такова нещо. Боби се появи в последните два епизода като татко, който се състезаваше заради другите татковци и като политик.
И като благодарен на семейството си, че са това, което са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия