Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 54/

  • 28 827
  • 749
# 720
Разбирам, благодаря ти за изяснението, Алекс!

И за да не е спам, следя с интерес какво си пишете и какво се излъчва в момента в новия епизод. Аз днес трябваше да гледам 21 епизод преведен, ама нещо съм изморена и май ще го оставям за утре с мъжо да гледаме.
Виж целия пост
# 721
Продължава да сме трети в тотала, но не пишат с колко изоставаме от втория ...
Виж целия пост
# 722
не срещам инфо, че няма да има фраг. Преди еп, писаха че ще има.....

ох, тази песничка е много сладка, често я слушам
Виж целия пост
# 723
Не знам защо така се е писала, явно е имала някаква идея или просто и е харесало. А Керем явно е харесал това, защото все така я нарича


Парти тайм...

Серкан с такава любов я гледа, че Балджа не знам къде се бута...
Виж целия пост
# 724
И при мен инфото е че ще има в края на епизода

не срещам инфо, че няма да има фраг. Преди еп, писаха че ще има.....

ох, тази песничка е много сладка, често я слушам
Виж целия пост
# 725
Това Хандемий и на мен ми е интересно, честно казано не ми харесва как звучи ама пита ли ме някой Joy

Бътерфлай, за подфорум Романтични сериали по правило е така, до 50 стр.
Галка е тука и е подготвена, ако се случи да ги няма домакините, просто някоя друга ще копира старата тема без изменение, само номера ще промени колкото да имаме поле за писане.Grinning Не е трудно.
Виж целия пост
# 726
Аз друго да питам. Може и да е малко тъп въпрос, ама отдавна се чудя... Някой знае ли защо Ханде се пише Handemiyy в Инстаграм? Sweat Smile И Керем така я нарича- Хандемий. Някаква форма в турския, която не знам или просто така? Sweat Smile

Според мен името Хандее било заетои тя си е измислила нещо нейно си, а на Керем просто му харесва да и вика така.

Не ми харесва тази Балджа...
Виж целия пост
# 727
Селин па кой я викна?
Серкан е с 50 процента акции. Селин му е продала своите
Селин заминавала за Дания. Навремето мечтаели със Серкан да се преместят там и да отворят студио там.
Виж целия пост
# 728
Само Селин липсваше...
Виж целия пост
# 729

Виж целия пост
# 730
Финала на серията не го е имало във фрагмана.
това са писали продуцентите
А при последните реклами щели да пуснат емоджита за фрагмана. за подгряване
Но фрагман ще има така излиза
Виж целия пост
# 731
Финала на серията не го е имало във фрагмана.
това са писали продуцентите

Е, то ако почука Балджа, а после Еда, мерси за този финал....
Да видим де.
Виж целия пост
# 732
Лайфа Gift Heart
https://www.youtube.com/watch?v=mll56LpVEk4

Виж целия пост
# 733
Еда този път без ролетка , дали я е загубила ?!?!?
Виж целия пост
# 734
Балджа ги погледа колко влюбено танцуват и реши да си ходи...
Енгин ще предлага брак
Принца на бял кон

В тая фирма един нормален няма....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия