Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 908
  • 1 733
# 345
аааааааааааааааа, тази ще я изплющя!!!! не е истина - толкова обременено и тъпо същество .... куту тази Вяра ....
Виж целия пост
# 346
Те са Вяра , Надежда и Любов  

Басиии вярно ли? ooooh!
Виж целия пост
# 347
Е тя си каза:
"Имам 2 голями тайни, които ще побъркат всички в къщата???"
Виж целия пост
# 348
Май и другите ше нвлязат , щото в публиката са само по-голямата сестра и майка им
Виж целия пост
# 349
Ако Вяра е една от тризначките, то сигурно са Вяра, Надежда и Любов!
Таман за попа са! И трите, дядо попе! Joy
Виж целия пост
# 350
малии обичала да я...издържат Shocked
Виж целия пост
# 351
Следват Надежда и Любов Joy
Виж целия пост
# 352
въй въй въй въй ако продължи ... и аз ще почна...

 Joy Joy Joy
въй нИдей уби ма  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 353
нямам думи вече, никой не ми харесва освен ева и палома
Виж целия пост
# 354
smile3505 тази девойка вместо върху външния си вид, може да поработи с логопед  Crazy

Maliii, тази Вяра ме гръмна.
Виж целия пост
# 355
Тая Вяра...... Sick
Виж целия пост
# 356
това същество - извинете ме - този полубог Павката го изтърпях някак си, ама тази Вяра ми дойде в повечко - честно!!!
Виж целия пост
# 357
Аре ръгбистаааааааааа     Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 358
Само дето, голямата им сестра не е София Wink
Виж целия пост
# 359
Бориславчо ставааа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия