Най-приятна и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 25

  • 156
  • 5
Тук обсъждаме както най-интересните, увлекателни и забавни реклами от телевизионния ефир, така и най-безсмислените, скучни и объркващи такива.
Ако сте открили наистина сполучливо направена реклама в интернет или неудачен опит за изява на начинаещ режисьор, тук е мястото да споделите и коментирате. Peace

Ето какво е тълкуването на самата дума:
РЕКЛАМА (от френски réclame от латинското reclamo, „извиквам“) е разпространявана във всякаква форма и с всякакви средства привлекателна информация относно физическо или юридическо лице, стока, идея или начинание, която е предназначена за определен кръг потребители и цели да предизвика, формира или поддържа интереса им към въпросните лица, стоки, идеи и начинания, така че те да могат да се реализират (да бъдат избрани, купени, посещавани, следвани и прочие).

Виж целия пост
# 1
Ужасна реклама с румънското парче - тва лято евриуеър.
Нещо започнаха на алАнгро да ни карат - правят реклами за целия Балкански полуостров. Sweat Smile
Галакси хит - жена, майка, кралицааааа
Виж целия пост
# 2
На мен най-просташка ми е рекламата на Цикатридина супозиторий. Тази дето един младеж го боли/сърби г*за и аптекарката му предлага лекарството. После на другия ден той идва с букет цветя. Всеки път като я гледам ми идват едни мисли каква ще им е любовната игра ако свалката стане.
Виж целия пост
# 3
А всъщност четох някъде че тия двамката са си двойка в живота.
Виж целия пост
# 4
А рекламата за Аперол на какъв език е?
И на дъвките - с устата на челото и онзи, дето си отваря устата и се излива порой лед... ужасни са. Направо ме карат точно тия марки да не купувам.
Виж целия пост
# 5
Най-противна ми е рекламата на Rexona whole body дезодоранта, където разни мъже си почесват топчетата понеже им били потни и ги сърбели Animal Speak No Evil Animal See No Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия