Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 908
  • 1 733
# 705
А Евка прилича на Мая или по-скоро обратното, той Марият явно такива си ги избира сходни...
Виж целия пост
# 706
Три неща ви казах следобед..
И трите са верни..
Ама не четете бееее..


Кажи ги пак  Mr. Green
Виж целия пост
# 707
А Гаро Еди ПАпазян, от Пловдив, дали случайно не е брат на шефа на спортния отдел на в-к "24 часа" - Едуард Папазян, който също е от Пловдив....

Еди Папазян

Гаро Папазян

 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 708
В ББ няма нищо случайно..
Виж целия пост
# 709
7.Какво си готов да направиш, за да спечелиш ВВ3?
Да прочета по възможност голяма част от Библията на глас, да избягвам конфликтите.


Е те т'ва е отговорил  Пламен Връбчев Върбанов!
Тъй че - търпение дами, до първите номинации.... Laughing
Виж целия пост
# 710
Оплакват се от хотела и обслужването

Не идвали поръчките, каквото искали
Чиниите стояли пред вратите им Simple Smile
Виж целия пост
# 711
 ама за брат на Волен не пишеше...
Виж целия пост
# 712
Регистрирах се, от едната връзка не стана, пробвах от другата и след известно време зареди и сега гледам  Hug
на мен не ми дава възможност да избирам newsm78
Виж целия пост
# 713
Кларис, по надолу пише
Ако не успявате да гледате Big Brother 3 на живо от горния линк,
моля свържете се с ADSL Helpdesk (0700 17111) или гледайте от тук
Виж целия пост
# 714
Най накрая се добрах, докато прочета темата написахте още три страници. Та за Пафката ми е думата. Новия лаф ще е: Гърми трещи Павката плющи! Joy Joy
Виж целия пост
# 715
Образно казано "брат на Волен Сидеров" поради нетърпимостта му към различните и хората от други религии. Wink
Виж целия пост
# 716
не му е брат
Исках да кажа, че са си плюли в устите и са едно към едно като поведение Wink
Виж целия пост
# 717
Панайот към Палома : Най-вече искам да ти стана приятел
Палома: Има време
Усетихте,че не си леко момиче
Виж целия пост
# 718
не му е брат
Исках да кажа, че са си плюли в устите и са едно към едно като поведение Wink
ама и аз съм една буквалистка Embarassed
Виж целия пост
# 719
Toni аз те чета , ама ти нищо не казваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия