Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 910
  • 1 733
# 690
Ау на Волен сидеров брат му много дразнещ значи.Тз, тз, тз колко е важен чете Библията на английски и всички му се кланят да дойде за една молитва
Пфу отвратеняк  Sick
Виж целия пост
# 691
Малка клюкичка http://www.vankata.net/bb3/
Виж целия пост
# 692
Една молитва не успя да каже като хората
Виж целия пост
# 693
Въй това скарида ли е МА, туй е рак ма!! Познайте чии са думите Simple Smile
Виж целия пост
# 694
Диде, трябва да имаш рег и има две връзки , ако не става от едната пробвай с другата, имаше нещо и за версията на медия плейъра
Добре де, на мен само онази русата пача от рекламата ми показват newsm78
Виж целия пост
# 695
Лелеееее...
Някой ще ме светне ли, дали го дават безплатно в нета. Чувствам се ощетена, 4е не мога да гледам  Mr. Green
пробвай да отвориш
виндовс медиа player
ottam - open
 - open URL i paste towa
http://212.39.89.250/VipBrother-Live-ADSL-Multicast.nsc
и може и да стане
Виж целия пост
# 696
Ау на Волен сидеров брат му много дразнещ значи.Тз, тз, тз колко е важен чете Библията на английски и всички му се кланят да дойде за една молитва
Пфу отвратеняк  Sick

наистина ли му е брат #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 697
Ее, тази статия разби пазара!
Значи майката на тая Вяра, голямото добро утро, молела за финансова помощ. Наистина както е казано в статията "Пази, Боже, сляпо да прогледа"
Виж целия пост
# 698
Шега беше Simple Smile
Виж целия пост
# 699
пробвай да отвориш
виндовс медиа player
ottam - open
 - open URL i paste towa
http://212.39.89.250/VipBrother-Live-ADSL-Multicast.nsc
и може и да стане

Не става, пробвах го няколко пъти.
Виж целия пост
# 700
Диде, трябва да имаш рег и има две връзки , ако не става от едната пробвай с другата, имаше нещо и за версията на медия плейъра

Регистрирах се, от едната връзка не стана, пробвах от другата и след известно време зареди и сега гледам  Hug
Виж целия пост
# 701
Тез почват ме нервят с тоз ... Какво само него дават, не гледам английския ББ, че да ми четат Библията на енглиш
Виж целия пост
# 702
Някой да каже на Лилиту, че вече не е модерна. Има и по-скъпи телефони  Twisted Evil Следващият не го мисля.  Twisted Evil

http://www.o-connect.com/index.php?type=mobile&idMan=13


Как ви звучат към 80 000 за телефон?  Mr. Green

ТЯ МАЙ КАЗА, ЧЕ СТРУВА 4200 евро
Виж целия пост
# 703
Ау на Волен сидеров брат му много дразнещ значи.Тз, тз, тз колко е важен чете Библията на английски и всички му се кланят да дойде за една молитва
Пфу отвратеняк  Sick

наистина ли му е брат #Crazy #Crazy #Crazy

ако му е брат , всичко ми става ясно Sick
Виж целия пост
# 704
Три неща ви казах следобед..
И трите са верни..
Ама не четете бееее..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия