Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 909
  • 1 733
# 315
тРАВЕСТИТА С ПОТУРИТЕ САМО НА ВЪЙ,ВЪЙ КАРА
Виж целия пост
# 316
Eeeeй, девойкии, ще умра от смях!  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo Спрете се, че ще родя без време  rotfImbo

Не думай моля те, аз за Марчето се притеснявах да не роди, недей да я предварваш.
Виж целия пост
# 317
Аууу, и ние се прочухме - Светлана е от Попово! Crazy
Виж целия пост
# 318
баба и бременната ще спят заедно!
hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 319


Не думай моля те, аз за Марчето се притеснявах да не роди, недей да я предварваш.

Няма страшно, щом не родих след бабето, няма нещо, което да ме накара да родя по-рано Joy
Виж целия пост
# 320
Ох, тая ако не спре да въй-ка...ще въйна!
Виж целия пост
# 321
Въййййй Simple Smile
Виж целия пост
# 322
въй въй въй въй ако продължи ... и аз ще почна...

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 323
ей повечето яко са вкарали....на тази първата където влезе и на бургазлийката най им личи Mr. Green
Виж целия пост
# 324
Аз пък познавам Лили и не повярвах на очите си кат я видях.Къв го дири там newsm78
Виж целия пост
# 325
И тоя има умствен багаж, колкото една крава  Flutter
Виж целия пост
# 326
Леле , а този галфон плющящ видяхте ли го Laughing
Виж целия пост
# 327


Не думай моля те, аз за Марчето се притеснявах да не роди, недей да я предварваш.

Няма страшно, щом не родих след бабето, няма нещо, което да ме накара да родя по-рано Joy

Марче мисля за теб мила, Грехота ще е. Joy Joy
Не забравяй предстоят още индивиди.
Виж целия пост
# 328
"И грозните жени значи си имат своя чар, но аз не го откривам" - тоз е мислител висша степен  Shocked!

Марче, внимавай - тоя също е опасност!
Виж целия пост
# 329
Е ся вече стана ясно, че не само въй-каме , но и съ плющим ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия