Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 908
  • 1 733
# 735
Toni аз те чета , ама ти нищо не казваш.
"Re: Сървайвър vs. Биг Брадър 3
« #51 понеделник, 18 септември 2006, 15:47 »    

--------------------------------------------------------------------------------

ББ 3
Три от участничките са тризначки..
Една е мнооого бременна..
Един е трансексуален и ще бъде представен на другите за жена.."
 
Е прочети пак..
Виж целия пост
# 736
боян: Не мога да усетя вибрации от девойката дето седеше срещу мен Пипи ли се казваше Simple Smile
Виж целия пост
# 737
Защо ли си мисля , че може би 17-тия ще е Мариян? newsm78
Виж целия пост
# 738
Боянчо и Евичка си говорят за астрология
Другите ще играят билярд
Виж целия пост
# 739
ББ 3
Три от участничките са тризначки..  newsm78

А нали казаха,че ще има болен от спин - кой е ?
Виж целия пост
# 740
Вяра каза че има брат и сестра и племенник ...
Виж целия пост
# 741
И аз си мисля, че 17я е близначка, но защо само една , а не две newsm78 нали общо са 3 #Crazy
Тони, моляяя тееее да още малко инфо
Виж целия пост
# 742
бургаски вечери... въй въй айди наздравйе, не че се заяждам ама много мякане в тоя ББ Wink

Ами от черноморието и Пловдив какво очакваш?
тъй де тъй, въй въй
 ...сега и нашенчето като проговори... Embarassed Twisted Evil
Виж целия пост
# 743
Ама тоя Библията много наблюдателен бе?! Как само веднага попита "ти от кой пол си?"
Виж целия пост
# 744
Вяра каза че има брат и сестра и племенник ...
5 деца са
Виж целия пост
# 745
Защо ли си мисля , че може би 17-тия ще е Мариян? newsm78
Аз си мисля, че може да е доктор.Казаха, че е свързан с един от участниците- иначе бремелинката как ще ражда - сама ли? newsm78
Виж целия пост
# 746
Диде, трябва да имаш рег и има две връзки , ако не става от едната пробвай с другата, имаше нещо и за версията на медия плейъра

Регистрирах се, от едната връзка не стана, пробвах от другата и след известно време зареди и сега гледам  Hug
къде са тези връзки  newsm78

Още в регистрацията отбелязваш, че си на ADSL. След това натискаш на живо и там ще видиш двете връзки, ако не стане от първата опитай от втората, която е малко по надолу  Peace
Виж целия пост
# 747
ББ 3
Три от участничките са тризначки..  newsm78

А нали казаха,че ще има болен от спин - кой е ?
Залагам на Гаро. По пътя на логиката, иначе е симпатичен. Но гей, бивш травестит, вече не си търсел връзки....връзва ми се някак си
...за 3ти път го публикувам...
Виж целия пост
# 748
Гаро ми е симпатяга.Поне не е отявлен простак като повечето  Rolling Eyes
А отчето....ах отчето  Embarassed
Виж целия пост
# 749
Този ли беше побойника newsm78 , който говори с Ева?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия