Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 908
  • 1 733
# 750
Toni аз те чета , ама ти нищо не казваш.
"Re: Сървайвър vs. Биг Брадър 3
« #51 понеделник, 18 септември 2006, 15:47 »     

--------------------------------------------------------------------------------

ББ 3
Три от участничките са тризначки..
Една е мнооого бременна..
Един е трансексуален и ще бъде представен на другите за жена.."
 
Е прочети пак..

Не може да показват хомосексуалисти в ефира вече това е прекалено. Не знам за кой път става. Последно се вътрих към 60 лева да гласувам против оня..как се казваше....
Виж целия пост
# 751
Нищо не разбрах. Има ли начин да гледам ББ3 на компютъра БЕЗПЛАТНО. Интернет доставчика ми не потдържа такива оферти за безплатно гледане на ББ Rolling Eyes   Моля, някой да помогне  Hug


sorry за големите букви Embarassed
Виж целия пост
# 752
Като абонат на БТК ADSL, Вие можете да гледате БЕЗПЛАТНО BigBrother на живо.
За да получите достъп до услугата трябва само
да се регистрирате в сайта.
 
Виж целия пост
# 753
Безплатен обяд няма
Виж целия пост
# 754
Хей, който го гледа по NOVA + или Евроком..или въобще life/online - Моля споделете какво се случва в къщата, докато ние гадаем за тайнственият 17-ти?
Виж целия пост
# 755
Аз съм на БТК АДСЛ и не виждам никакви връзки в сайта ... някой може ли да постне и двете връзки?
Виж целия пост
# 756
И аз си мисля, че 17я е близначка, но защо само една , а не две newsm78 нали общо са 3 #Crazy
Тони, моляяя тееее да още малко инфо
Мъжът на бременната сигурно newsm78 или пък бащата на детето Rolling Eyes
Виж целия пост
# 757
Мариола Иванова Инджова
›пълно име: Мариола Иванова Инджова
›възраст: 26
›професия: Фризьор, гримьор. Пробивам дупки навсякъде
›oбразование: Средно
›роден град: Сливен
›зодия: Водолей
›семейно положение: Омъжена
›вредни навици: Цигари
›хобита и интереси: На първо място е детето ми, после дискотеки. Да разкрасявам хора и да ги карам да се чувстват живи.
›мото: Това, което не те убива, те прави по – силен. Това го научих скоро.
БУРГАС, ЧЕСТТА ТИ Е СПАСЕНА  Heart Eyes
Виж целия пост
# 758
Аз пак се включвам. НЕ съм към бтк, платена връзка ползвам. Нямам звук, ако има и други като мен да свирнат как и дали пребориха проблема?
Виж целия пост
# 759
Какво има общо Мариола с Бургас?
Виж целия пост
# 760
дай на живо и трябва да имаш регистрация
Виж целия пост
# 761
Чак сега изчетох всичко, почти ми се затварят очите ама пусто любопитство ooooh!
Тоя с Библията ми е  Sick Ева е ОК. Палома е много сладка, тоя павката много плющииии бе Crazy
Хайде казвайте какво правят, че нито по нета мога да ги гледам , нито по телевизията, защото нашата кабелна не излъчва Нова + Cry
Виж целия пост
# 762
дай на живо и трябва да имаш регистрация


Регистрирах се. Натискам "на живо", но ми се появява само онази, дето реве, че не може да успее в нищо, че мъжа и я оставил, щото била ходила с мъже.. сещате се  ooooh!
Виж целия пост
# 763
Какво има общо Мариола с Бургас?
Каза, че там живее.
п.п. Била е 127 кила( или някъде там).
Виж целия пост
# 764
Отшелника се извинил на Пепи, че се държал така - Бил очаквал всичко и искал да се подсигури Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия