Hustagil® сироп и балсам – при първи признаци на настинка или вирусна инфекция

  • 14 947
  • 400
# 15
Пия чай с мед и вит. С, също прахчета като Fervex, Tylol hot.
Виж целия пост
# 16
Консултирам се с фармацевта в аптеката и купувам според неговата преценка лекарства. Много по - добре запознати са от личния лекар за самите лекарства. Използвам и хомеопатия.
Виж целия пост
# 17
С чай и сироп за кашлица.
Виж целия пост
# 18
Хомеопатия! Разбира се и чай с мед ,сода и много течности
Виж целия пост
# 19
Освен изпитаните природни средства задължително се консултирам и с личния лекар
Виж целия пост
# 20
С мед и инхалации от лайка.
Виж целия пост
# 21
Често се разболявам и започвам с чайчетата с мед и лимон, гореща вода със сол за краката, сиропи и хапчета за отхрачване
Виж целия пост
# 22
Пия чай, ям мед, смуча билкови бонбони, правя гаргара със сода и горещи бани на краката с морска сол.
Виж целия пост
# 23
Щом усетя ,че ме дразни гърлото си накапвам няколко капки прополисова тинктура. Също правя гаргара със сода. А ако почна да кашля много заедно с лекарствата приемам един лек научен от майка ми - в чаша кола слагам лъжичка сода за хляб и изпивам веднага докато кипи.
Виж целия пост
# 24
Гледам да не прибягвам към лекарства, а ако се наложи то поне да са на билкова основа. Пия топли билкови чайове с мед и лимон, избягвам храни, които могат да ми подращят на гърлото и да ме накарат още повече да кашлям.
Виж целия пост
# 25
Лекуването ни започва с бабини лекове - лук и мед, синап с орехи...ако те не помогнат вземаме сироп за кашлица.
Виж целия пост
# 26
Пием витамин С, билков чай с мед и лимон, 20капки клеева тинктура, таблетки за смучене......
Виж целия пост
# 27
Витамини, хустагил балсам и чай.
Виж целия пост
# 28
Много чай, с мед, лимон и джинджифил.
Виж целия пост
# 29
Пием чай от липов цвят с мед и лимон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия