Hustagil® сироп и балсам – при първи признаци на настинка или вирусна инфекция

  • 14 950
  • 400
# 285
Да, притеснявам се повече.
Виж целия пост
# 286
Да, притеснявам се повече.
Виж целия пост
# 287
Разбира се, че се притеснявам повече за здравето си, затова не гледам новините.
Виж целия пост
# 288
Да, притеснявам се повече.
Виж целия пост
# 289
Да, определено се притеснявам повече за здравето ни от преди.
Виж целия пост
# 290
Притеснявам се повече, защото вируса продължава да върлува с все по-голяма сила и няма никакво лекарство за неговото лечение. Дано ваксините подобрят положението.
Виж целия пост
# 291
Притеснявате ли се тази зима повече за Вашето здраве във връзка с пандемията? Притеснявам се както за моето, така и за това на любимите ми хора. Опитвам се да взема всички необходими мерки - социална дистанция, повече витамини и натурални съставки, но въпреки това притеснението остава. Може би затова спрях да гледам новини и да слушам за негативните статистики.
Виж целия пост
# 292
да, изключително много, за жалост.
Виж целия пост
# 293
Да, защото никой не знае как ще му се отрази корона вируса.
Виж целия пост
# 294
Да, притеснявам се, макар, че го изкарахме почти всички вкъщи.
Виж целия пост
# 295
Не, не се притеснявам повече от други години и зими.
Виж целия пост
# 296
Да, притеснявам се, изгубих близки приятели, колеги, познати. Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 297
Разбира се, че се притеснявам толкова много неясноти има все още, особено с новите щамове на вируса.
Виж целия пост
# 298
Не особено! Като всяка зима.
Виж целия пост
# 299
Притеснявам се, защото не знам как ще протече заболяването при мен, и при евентуално заразяване на близките ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия