Hustagil® сироп и балсам – при първи признаци на настинка или вирусна инфекция

  • 14 948
  • 400
# 315
Да, все съм с едно на ум.
Виж целия пост
# 316
Да, притеснявам се. Но гледам по-рядко да мисля за това, иначе ще се побъркам!
Виж целия пост
# 317
Не. Тази пандемия е пълна измислица за мен.
Виж целия пост
# 318
Нормално е да сме притеснени, цялата ситуация с пандемията извади всички от зоната им на комфорт.
Виж целия пост
# 319
Притеснявам се много повече
Виж целия пост
# 320
Да, ограничи ли сме контактите до минимум.
Виж целия пост
# 321
Не! Старая се да спазвам диснация и нося маска, пък каквото е писано. Притеснявам се единствено за близките възрастни.
Виж целия пост
# 322
Притеснявам се за себе си и баща ми ,имаме хроничен бронхит ,и без пандемия ,хване ли ни вирус ,положението е лошо .Пазим се ,доколкото зависи от нас .
Виж целия пост
# 323
Не се притеснявам за себе си, а по-скоро за по-възрастните ми роднини...
Виж целия пост
# 324
да
Виж целия пост
# 325
Определено
Виж целия пост
# 326
Едва ли има човек, който да не се пристеснява повече тази зима.
Дано другите вируси не пощадят.
Виж целия пост
# 327
Не се притеснявам за себе си, а за близките
Виж целия пост
# 328
Вече го изкарахме вкъщи. За съжаление загубихме близък, но за здравето си не се притеснявам повече от обичайното.
Виж целия пост
# 329
За себе си лично - не бих казала. По-скоро има притеснение да не пренеса нещо към близък роднина с хронично заболяване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия