Hustagil® сироп и балсам – при първи признаци на настинка или вирусна инфекция

  • 14 949
  • 400
# 60
Много джинджифил, мед и чай.
Виж целия пост
# 61
Чай и нещо за смучене
Виж целия пост
# 62
При кашлица и простуда пия билкови чайове, правя инхалации и пия сиропи за кашлица на билкова основа.
Виж целия пост
# 63
За кашлица - чай с лимон, мед и инхалации с физиологичен разтвор. Ползвали сме и балсама Хустагил, по препоръка на лекар и мисля, че помогна. от сиропа също съм доволна.
Виж целия пост
# 64
Как се лекувате при кашлица и простуда?

Чай с мед и лимон, краката в гореща вода с морска сол. Лукчета, локум и естествени антибиотици - чесън, лук...
Виж целия пост
# 65
При първи симптоми почвам с чай от джинджифил поне 3 пъти дневно, пия витамини и пробиотици.
Виж целия пост
# 66
Чай мащерка с мед и лимон, сироп за кашлица, пластики за смучене, цинк с вит.С.
Виж целия пост
# 67
Топъл билков чай с мед и лимон, повече плодове и зеленчуци и почивка Simple Smile
Виж целия пост
# 68
Много чай, мед, нещо за смучене  и Хустагил  балсам.
Виж целия пост
# 69
Със симптоматично лекарства, сиропи и прахчета
Виж целия пост
# 70
Чай с мед и лимон. Когато се налага прибягвам и до сироп за кашлица или топло разтворими прахчета.
Виж целия пост
# 71
Пия чай с мед и лимон, смуча обезболяващи бонбони за гърло, ям много плодове и пия цитрусови сокове. Но! Много харесвам сиропът Хустагил и кремчето и винаги имам и от тях, действат бързо и са с натурални съставки.
Виж целия пост
# 72
Пием много чай с мед и лимони.
Вани на краката с топла вода и морска сол.
Виж целия пост
# 73
Чай, мед и нещо за смучене.
Виж целия пост
# 74
Пия много чай, но истински- балкански, мащерка, шипка. Много полезно, специално за гърлото, е сърцевината на дюлята, изсушена.
Ям много мед, пия много домашни сокове, предимно от малини.
Смуча лукчета и прополис.
В краен случай прибягвам до медикаменти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия