👢Нови придобивки в гардероба - 60

  • 115 911
  • 744
# 135
Tuali, не съм сигурна дали беше ти с мъжкото дънково яке от Зара, та получи ли го? Как е на живо?
Виж целия пост
# 136
Tuali, не съм сигурна дали беше ти с мъжкото дънково яке от Зара, та получи ли го? Как е на живо?

Не съм още, надявам се тия дни. Пратиха ги уж малко преди Коледа, една част от нещата пристигнаха (якето не) , но явно ще е на части поръчката...
Виж целия пост
# 137
Виж целия пост
# 138
Днес ги поръчах.. ⛱

Виж целия пост
# 139
Страхотно е! Откъде е?
Виж целия пост
# 140
Гледах, гледах, ... мислих, мислих и накрая я намалиха и поръчах. ❤

Виж целия пост
# 141
Гледах, гледах, ... мислих, мислих и накрая я намалиха и поръчах. ❤

Моля ви се пишете от къде са Simple Smile че все питам 😃😃❤️
Виж целия пост
# 142
Подарък ми е.
Като напишете в гугъл обаче и във фейсбук (екип сърца) и излизат доста снимки на такива екипи.
Конкретно тази снимка я свалих от страницата на Карма за да покажа екипчето , но предполагам в повечето онлайн бутици  се предлагат и имат наличност.
Виж целия пост
# 143
До сряда се надявам да получа:


Виж целия пост
# 144
Мими, 
Аз пиша уж, ама като се вижда лого не пиша. 😀
От Axel е. Имат сайт, но е гръцки и там не се оправям. Поръчвам от ФБ страницата им. Беше последна бройка намалена на 108лв.
Чантите на axel са чудесно качество!

🎀 За да не е спам:
Точно преди минути поръчах чорапогащник от zaza:
Виж целия пост
# 145
Страхотен! От какъв материал е ?
Виж целия пост
# 146
Страхотен! От какъв материал е ?
Микрофибърен.
Състав: 85% полиамид; 15% еластан
Виж целия пост
# 147

Страхотни са! От къде?
Виж целия пост
# 148
https://m.aboutyou.bg/p/dorothy-perkins/selena-5113902 😊
Виж целия пост
# 149
Answear



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия