Обичат ли жените френската любов?

  • 118 114
  • 296
# 45
Баси, ми пипера кой ше го качи? Трябва го турна у чушкопека и до довечера да е готов за лютеничката ...
За кой пипер става въпрос?  newsm78 И за чия чушкопекачка  newsm78
Е много искаш да знаеш. Ела да помогнеш пък ще разбереш Wink
Виж целия пост
# 46
Ми ако се опаря?
Виж целия пост
# 47
Ако ще ги пълниш чушките, ша дода Mr. Green
Виж целия пост
# 48
Аз те държа, ама ако искаш за по-сигурно, да дойде още някой да държи Mr. Green

Стига сме го дърпали, ще го разкъсаме... Stop
Ние с тебе пак до един и същи мъж опряхме...вчера мъжО ти, сега морското чадо... newsm47
Виж целия пост
# 49
Аз те държа, ама ако искаш за по-сигурно, да дойде още някой да държи Mr. Green

Стига сме го дърпали, ще го разкъсаме... Stop
Ние с тебе пак до един и същи мъж опряхме...вчера мъжО ти, сега морското чадо... newsm47
Аааа аз чуждо не крада Crossing ArmsКой ходи вчера при моя мъж,а?
Виж целия пост
# 50
Какво се питаше в темата?  newsm78


п.п. има ЛС-та, има и чат  Wink Става досадно вече - отвори човек да прочете някоя тема и след първите 3 поста попада на лигави, любовно-обяснителни диалози, неинтересуващи широката публика  Tired
Виж целия пост
# 51
Аз те държа, ама ако искаш за по-сигурно, да дойде още някой да държи Mr. Green

Стига сме го дърпали, ще го разкъсаме... Stop
Ние с тебе пак до един и същи мъж опряхме...вчера мъжО ти, сега морското чадо... newsm47
Аааа аз чуждо не крада Crossing ArmsКой ходи вчера при моя мъж,а?

Гатанка: Двама се карат - трети ??? newsm47
 
Виж целия пост
# 52
 hahaha Ау ,какъв бой се е заформил. Предлагам компромисно решение - наемате един микробус и всички желаещи дружно заминават за Бургас! Joy Свил да му мисли какво ще прави Joy
Виж целия пост
# 53
Не обичам, спокойно мога и без нея.
Виж целия пост
# 54
Първият отговор! С двете ръце
Виж целия пост
# 55
според мен много малко жени биха отказали, но зависи и от мъжа да..
за тези които отказват - може би просто той не знае как се прави и т.н..хора всякакви
Виж целия пост
# 56
Въх ква драма се заформила  Rolling Eyes
Споко дами, ако сте търпеливи ше има за всички   bouquet Joy
Виж целия пост
# 57
Споко дами, ако сте търпеливи ше има за всички   bouquet Joy

Аз на опашка за мъже не се редя   bye
Отстъпвам си мястото... ppp
Виж целия пост
# 58
Аз на опашка за мъже не се редя   bye
Отстъпвам си мястото... ppp

Ей за тва та уважавам  Hug
Виж целия пост
# 59
Оооо, обичам и още как.  Mr. Green Това е истината. Не се давам без френска Twisted Evil Мъжо когато отказва, отивам при любовницата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия