Обичат ли жените френската любов?

  • 118 114
  • 296
# 60
Палавница и мръсТница  Mr. Green
Виж целия пост
# 61
Палавница и мръсТница  Mr. Green
Ми в последно време само при нея вися, че не знам... Flutter няма се оплаквам сега от мъжете. Намерила съм си и друг вариант Mr. Green
Виж целия пост
# 62
Мъжо когато отказва, отивам при любовницата.

Брех кви рабути значи  newsm12
Виж целия пост
# 63
Обожавам да правя. Обожавам да ми правят  Peace
Виж целия пост
# 64
За мъжете ясно, че я обожават, но така ли е и при жените?И дали  на мъжете им е приятно да го правят Grinning



При нас е определено е мнооого приятно-и в двата варианта. PartyА мъжа ми като почне -няма спирачки  bowuu И аз обичам да му правя на него-по добре се чувствам като виждам ,че му е готино,а доколкото знам и при него е така.Но все пак мисля,че това е индивидуално,а не само до пол.Имам приятелка,на която й правят френска любов,но не й позволява тя да му д..а. newsm78 При всеки е различно.
Виж целия пост
# 65
Споко дами, ако сте търпеливи ше има за всички   bouquet Joy

Аз на опашка за мъже не се редя   bye
Отстъпвам си мястото... ppp
К`ви опашки, к`ви 5 лева? Ти оня ден ми `зе мъжо, аз к`во да кажа ooooh!
И аз не се реда, те сами си идват при мен Mr. Green
Виж целия пост
# 66
Жената обича, ама нещо не я кефи да го прави, само от време на време и идва кефа newsm78
А мен ме кефи, то е ясно  Mr. Green
Виж целия пост
# 67
Ама разбира сеее Blush
Виж целия пост
# 68
Обичат......обичат.......обичат.....
Виж целия пост
# 69
Незнам за другите жени,но аз не обичам. Crossing Arms
Май в началото съм се преситила.
Виж целия пост
# 70
Обичаме и още как
Виж целия пост
# 71
Първа опция.
Виж целия пост
# 72
Не познавам такваз любов и таквиз мъже. Във Франция не съм ходила, нито някой ми е носил нещо от там.
Виж целия пост
# 73
О, не само я обичам.   Правя така, че мъжът ми,  обичащ тази любОв да ..........търсси.

Става интерено.
   Добрата френска любов  е повече от секс.... !!!!     Това повеч4ето мъже ще го признаят.
А, добрият секс е повече от френска любов.  Както искайте  го разбирайте.    bouquet
всичко, взето заедно  е вече  пърфект!!!!
  оле,   какво казах.... ooooh!
Виж целия пост
# 74
Изкълчи ми се языка, докат прочета тоз кюлюнгус ли, каквой то, не го знам... Последния отговор. Не им разбирам на тез гражданя префърцунените изделия.. Бха! Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия