Намерих ни на втора страница. Изостанахмее.. 😔
Рейтинга е надолу. Зрителя, според Сомерата, е гледал мача, Чукурова, Доктора, Алев Алев...
Не съм гледала серията, 2-3 клипчета погледнах само.
Турския зрител иска драма, страдание и насилие, а Тази серия беше повече любов. И като гледам финала, май идва драмата. Серра и Селим си показаха чувствата и сега ще се стараят да са заедно, но ще е трудно.
Боби-Рени, здравей мила. Изпревари ме с коментара.. 😇😊😅
Пускам малко снимчици:
Охх, имах доста да ви показвам и стана дългичко.
Нямаме фраг, но се надявам да са почивка, както другите сериали. Не мисля, че ще ни спират толкова бързо.
Финала на 5 епизод:
Само не разбрах, защо са се захилили толкова. Селим до сега не го показаха толкова близък с Бириджик. Хмм


