Априлски мами 2021 - тема 3

  • 58 275
  • 741
# 555
Аз държа да не е от тези, които са до пода - не ми харесват просто. Понеже тази, която харесах е доста намалена този уикенд в емаг (излиза 137 лв) решихме да я вземем. Ако не ни хареса ще я върнем, но мисля, че е доста добра цена-качество, а и като се има предвид че ще се ползва само 6 месеца не искам нещо супер скъпо (иначе харесах една мултифункционална за 500 лв). Просто за люлеене и повиване ще измисля нещо допълнително. Мисля си за шезлонг-люлка с дрънкулки, който да мога да местя където съм аз. Не че имам голям избор засега, в друстайния апартамент само в хола ще стои хаха, но по-нататък мога да го местя, а и като сме на гости на бабите да го взимам и бебка да си стои в него до нас. А за повиване може и на леглото до колкото знам, но все пак ще измисля накакво високо шкафче за спалнята, за да ми е удобно права да я повивам.

Приемам предложения от вече избралите шезлонг-люлка и маси за повиване Simple Smile
Виж целия пост
# 556
Относно дрънкулките, могат да се сложат такива с щипки. Нещо такова:

https://www.hippoland.net/kikka-boo-grif-s-igrachki-meche-bear-boo-31201010040

https://www.ozone.bg/product/muzikalna-vartelezhka-s-prozhektor-sea-world/

Тези конкретно ми се виждат доста скъпи но със сигурност ги има по евтини, например в Али експрес.
Виж целия пост
# 557
Аз взех ето тази, пак от емаг, но преди месец някъде я бяха намалили:
https://www.baby.bg/kinderkraft-bebeshka-koshara-s-aksesoari-joy-full-rozova.html

Не сме я сглобявали с всички аксесоари, плата ми хареса, не е от онези много шушляково. Има люлееща функция, играчки, повивалник. Само матрак взехме допълнително.

На какъв матрак се спряхте? Simple Smile
Виж целия пост
# 558
Днес имам постоянно стягане на корема сега започна и болка в корема и ниско под него. Според вас да отида ли сега на лекар или да изчакам до понеделник?
Виж целия пост
# 559
Ношпа взимала ли си? Може би се обади на лекарката ти, ако имаш номера ѝ преди да се стресираш с ходене в болницата...
Виж целия пост
# 560
Нишпа взимала ли си? Може би се обади на лекарката ти, ако имаш номера ѝ преди да се стресираш с ходене в болницата...
Изключен е тела
Виж целия пост
# 561
Е това е греда...аз съм от много коравите и дори безразсъдно рискуващите хора, но ако си приемала ношпа, пиеш си магнезии и все пак имаш тежест и в последствие болки бих те посъветвала да отидеш до болницата, гадно е събота вечер и с тоя ковид,но това е варианта, за да си спокойна. Или пробвай пак лекарката 2-3 пъти и тогава отивай.
Виж целия пост
# 562
Аз се чудя матречетата от Икеа как са. Изглеждат ми добре- около 100- тина лева, а и Икеа все пак би трябвало да държи на качеството. Някой ако има наблюдения да каже Simple Smile


Аз взех ето тази, пак от емаг, но преди месец някъде я бяха намалили:
https://www.baby.bg/kinderkraft-bebeshka-koshara-s-aksesoari-joy-full-rozova.html

Не сме я сглобявали с всички аксесоари, плата ми хареса, не е от онези много шушляково. Има люлееща функция, играчки, повивалник. Само матрак взехме допълнително.

На какъв матрак се спряхте? Simple Smile
Виж целия пост
# 563
Спрях се на този матрак от Хиполенд. Исках да ги пипна, не да поръчвам онлайн. Дано да е удобен на малката госпожица.
https://www.hippoland.net/junio-3d-matrak-kokos-i-pyana-dvulitsev-62-110-10
Виж целия пост
# 564
Преглед за по-сигурно (аз лично така бих постъпила колкото и да е неприятно наистина) Успех и дано всичко е наред! 😊 Пишете после

Днес имам постоянно стягане на корема сега започна и болка в корема и ниско под него. Според вас да отида ли сега на лекар или да изчакам до понеделник?
Виж целия пост
# 565
Monche, дано се е поразминало при теб. И аз знам, че ако но шпа не действа, значи е хубаво да се направи преглед. Чакаме включване с добри новини!

За матрак и аз си нямам идея какъв да бъде. Май съм чела най-много позитивни мнения за този и мисля да поръчаме него. https://www.hippoland.net/magniflex-dvulicev-matrak-giotto-baby-60-120-sm
Виж целия пост
# 566
Дойдох в болницата . Сега май ми измерват тоновете сложиха ми нещо на корема и казаха да лежа така 30м и да изчакам доктора
Виж целия пост
# 567
Да, тонове са. Стискаме палци всичко да е наред Hands PrayPeople Angel
Виж целия пост
# 568
Дано всичко е наред и да е било тичане за нищо.  Стискам палци!
Виж целия пост
# 569
Пак съм аз 😁 Всичко е било ОК .Сега излезнах от болницата .Панирала съм се напразно,но добре ,че дойдох да се успокоя ,че не знам как щях да изкарам до понеделник😁Лека вечер 💋
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия