Обсъждане на имотни обяви-18

  • 28 864
  • 802
# 390
Моя близка си взе в Сухата река и твърди, че самолетите не й пречат, така че е до свикване. Аз съм израстнала до влаково трасе и в началото като се преместихме се будехме цялото семейство, по разписанието на влаковете, това във времето когато имаше много товарни и нощни влакове, но след това свикнахме и си спяхме на отворени прозорци и не ни пречеха. Според мен нисък етаж е по-неприемлив компромис, отколкото жилище на Черковна.

Не разбирам спора между Сони1 и Адвенчър7. Локациите са несравними и според мен, то е като да се сравнява кон с кокошка. Навремето така наши близки ни обясняваха колко сме се прецакали с цената на нашето жилище спрямо тяхното, а тяхното беше в квартал, който ние въобще не гледахме като опция.
Виж целия пост
# 391
Сони, в другата тема продължаваш да даваш скиците на апартаментите от другата сграда, което ме навежда на мисълта, че все още го обмисляте, въпреки че каза, че сте го отписали.
Виж целия пост
# 392
Ама Сони сравнява и сграда в Долен Лозенец с Ман Ли ....въобще фаназиите преминават отвъд хоризонта. Вече даже не ми е интересно. Може пак да си са си сменили мнението, последно беше, че са открили апартамента на мечтите си на кръговото в Ман ли, било същото като на ул. Елин Пелин в Лозенец, обаче много по-евтино.
Виж целия пост
# 393
Сони, в другата тема продължаваш да даваш скиците на апартаментите от другата сграда, което ме навежда на мисълта, че все още го обмисляте, въпреки че каза, че сте го отписали.
Отписахме партера и трети етаж. След като разбрахме как стоят нещата в софиските квартали ако купим там ще е на 4-ти етаж. Пентхаусите не са ни по джоба, а инвеститора е запазил за децата си двата тристайни на 5-ти етаж. Четвъртият етаж е максимално високото, което ни стои като опция.
Виж целия пост
# 394
Благодаря за мненията за апартамента в Стрелбище. Ще го мислим още. Не знам защо на обявата пише, че е 2 от 4 етажа. Реално си е първи жилищен над гаражи. На мен това най-много не ми харесва. На жега мога да търпя, но на студ не.
Виж целия пост
# 395
Ама Сони сравнява и сграда в Долен Лозенец с Ман Ли ....въобще фаназиите преминават отвъд хоризонта. Вече даже не ми е интересно. Може пак да си са си сменили мнението, последно беше, че са открили апартамента на мечтите си на кръговото в Ман ли, било същото като на ул. Елин Пелин в Лозенец, обаче много по-евтино.
Последно сградата е същата като в Лозенец, но е далеч по-достъпна заради местоположението. Ако имахме възможност веднага щяхме да купим в Лозенец на улица Елин Пелин номер 7. В интерес на истината дори и да имахме парите пак щеше да се наложи да почакаме. Коментираният апартамент с цена от 600 000 евро е продаден.
Виж целия пост
# 396
Ама Сони сравнява и сграда в Долен Лозенец с Ман Ли ....въобще фаназиите преминават отвъд хоризонта. Вече даже не ми е интересно. Може пак да си са си сменили мнението, последно беше, че са открили апартамента на мечтите си на кръговото в Ман ли, било същото като на ул. Елин Пелин в Лозенец, обаче много по-евтино.
Току що отворих картата за 1 път да го видя къде е това чудо. Ами то на г. на г. Какви паркове, какви магазини. Там е село. Минавал съм транзит на път за Банкя, също и като посещавам Кадастъра.
Оттам до Лозенец е 9 дена път с камили.
Виж целия пост
# 397
Simple Smile Добре, че Нико даде идея миналата седмица за инвеститора, който си е запазил апартаменти в сградата, та малко да живне темата тази вечер.
Виж целия пост
# 398
Тя темата агонизира от много време, но току се появи Сони да ни каже какъв най-изгоден вариант са намерили и колко е хубаво там. Да ги е яд всички броили по 600 000 в топ квартали как не са се сетили по-рано за това. Както и да е, пожелавам вече проблемът им да е разрешен, да са се спрели там на нещо и да престанем да четем колко е близо Ман ли до всичко на света.
Виж целия пост
# 399
Simple Smile Добре, че Нико даде идея миналата седмица за инвеститора, който си е запазил апартаменти в сградата, та малко да живне темата тази вечер.
Хахаха, точно същото си помислих.
Виж целия пост
# 400
То па тая Елин Пелин все едно Сънсет булевард бе.
Виж целия пост
# 401
Аз почвам да си мисля за продуктово позициониране на Ман ли и някакъв велик строеж там от "опитен инвеститор със стотици сгради", ама без име засега. Доколкото чета, хората са на място и се разхождат из квартала и им е харесал...близо било до всичко. Ми добре.
Без име ще си остане. Реално в тази сграда първите три етажа не стават. На пети са спалните на пентхаусите, които са скъпи и двата тристайни, които са запазени за децата на инвеститора. Остава единствено 4-ти етаж и то само единият тристаен е хубав. Там евентуално ще го купим него и един двустаен. За какво да даваме локация като ако се появи купувач за този етаж ще ни провали евентуалната покупка.
Виж целия пост
# 402
А, не се притеснявайте. Купувайте си спокойно, аз нямам интерес към покупка там, пишещите тук също като гледам. А и какво означава ще ви се провали покупката ако инвеститорът е коректен? Давате капаро и сте спокойни.
Виж целия пост
# 403
А, не се притеснявайте. Купувайте си спокойно, аз нямам интерес към покупка там, пишещите тук също като гледам. А и какво означава ще ви се провали покупката ако инвеститорът е коректен? Давате капаро и сте спокойни.
Не сме капарирали. До средата на януари ще направим още няколко огледа. Тогава ще решим окончателно какво да купим.
Виж целия пост
# 404
А къде отвежда парата? Няма комин...
За пръв път виждам такъв. Предполагам че е с някакъв активен въглен за миризмите, ама за парата....
Парата излиза отгоре като студен, сух въздух. С активен въглен е, да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия