Болки в яйчниците и кръста при ранна бременност

  • 10 257
  • 16
# 15
Пила съм 6 вида, та на мен 3 не ми се виждат много. Слушайте си лекаря Simple Smile И да, нормално е да имате някакви спазми.
Виж целия пост
# 16
Здравейте аз съм в края на 13 г.с,и имам чести болки в кръста и ниско долу в корема,и често ми се подува,бях на гениколог миналата седмица нямаше проблем но в почти всеки ден ме наболява, и се притеснявам дали всичко в наред,все още имам повръщане и днес не можах да хапна много и съм пила само литър вода за целият ден,в петък имам час,но дали да го издърпам по,рано паника съм леко защото ми е първа бременност и не знам, много често какво се случва и дали е нормално,дали детето си набавя всичко необходимо,понеже заради гаденето и повръщането не ям достатъчно  благодаря предварително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия