NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 7

  • 65 745
  • 831
# 330
Когато са на промоция Нес кафе 16 капсули са 8 лв. Старбъкс са съвместими с Долче Густо машини, но са по-скъпи.
Виж целия пост
# 331
Къде в момента има промоция на Долче капсули ?

Виждам, че пише Варна, ако действително си там, от 18 до 24.02  в Макао ще има промоция на капсулите.
А също и в сайта kafemania.bg днес са на 7,99.
 Намалени са и някои от сетовете с 3 кутии.
Виж целия пост
# 332
И в  Булмаг- 7,86 лв/бр
Виж целия пост
# 333
В Метро са на промоция до утре Долче гъсто 30 бр
Виж целия пост
# 334
В Т маркет също 30 бр са на промоция. Но в нашия няма никакъв избор. Само Лунго и Ристрето, което на нас ни е силно.
Виж целия пост
# 335



В Метро!
Виж целия пост
# 336
В coffespot също са намалени малките кутии на тази цена, както и Лаваца /за долче густо/ на 9.60 и Старбъкс на 6.99лв
За първи път поръчвам различни капсули, ще дам отзвив като ги пробваме.
Виж целия пост
# 337
В кауфланд са намалени капсулите на Спетема, съвместими с Долче густо, взимам ристрето, хубави са, поне за нашият вкус Simple Smile
Виж целия пост
# 338
Влизам да дам отзив за Genio S Plus, все пак я взех  Mr. Green

На първо четене съм доволна, лесно се борави с нея, не знаех, че дължината на напитката се избира с въртенето на сивия кръг, бях останала с впечатление, че се натискат копчета. Копчето за по-наситено кафе не е просто предварително зададена дължина на напитката, както каза един консултант, а и тук във форума. Машината пуска вода, колкото да навлажни кафето в капсулата и след 10сек. пуска зададената 1,2 или 3 дължина. Да знам за друг път да не слушам консултанти! Да е по-наситено кафето... май не е newsm78

Най-хубавото и е размера, в сравнение със стария drop,  заема много по-малко място на плота. Наливането на вода, директно в резервоара също е голям плюс.

Виж целия пост
# 339
В Аванти са намалени съвместимите  с ДГ капсули на Costa, 16бр за 8 лв.
Виж целия пост
# 340
Влизам да дам отзив за Genio S Plus, все пак я взех  Mr. Green

На първо четене съм доволна, лесно се борави с нея, не знаех, че дължината на напитката се избира с въртенето на сивия кръг, бях останала с впечатление, че се натискат копчета. Копчето за по-наситено кафе не е просто предварително зададена дължина на напитката, както каза един консултант, а и тук във форума. Машината пуска вода, колкото да навлажни кафето в капсулата и след 10сек. пуска зададената 1,2 или 3 дължина. Да знам за друг път да не слушам консултанти! Да е по-наситено кафето... май не е newsm78

Най-хубавото и е размера, в сравнение със стария drop,  заема много по-малко място на плота. Наливането на вода, директно в резервоара също е голям плюс.


Имам същата доволна съм Simple Smile лично аз си вадя контейнера и така наливам 😃но е компактна както сме в малко жилище,даже съм я качила над микровълновата,а наскоро й открих  игличката къде е скрита (тази за почистване)
Виж целия пост
# 341
Тази игличка след 5г. употреба и аз я открих вчера, докато махах старата машина. Да се надявам, да не ми потрябва и за новата.
Аз наливам директно от филтриращата кана.
Виж целия пост
# 342
Я кажете, като ползвате многократни капсули, колко ситно смляно кафе слагате?
Мм е решил да ги пробва, че му ги похвалил негов познат.
Виж целия пост
# 343
Кафе за машини и малко разтворимо аз това слагах. Така бях чела.
Виж целия пост
# 344
Имах такава от Амазон...не ми правеше никакъв каймак, колкото и да тъпчех кафето. Не става за мен...
За кафе машина ползвах, да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия