NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 7

  • 65 746
  • 831
# 345
Мистик, аз не бих се занимавала, ама той е решил, че иска да пробва. Нека му мине мерака : ))
Виж целия пост
# 346
Точно за каймак се слагаше малко разтворимо кафе.
Виж целия пост
# 347
Lemy и моя от време на време е на тази вълна, капсулата ни е такава, става с абсолютно всяко кафе за еспресо машина с което съм пробвала.
Виж целия пост
# 348
Lemy и моя от време на време е на тази вълна, капсулата ни е такава, става с абсолютно всяко кафе за еспресо машина с което съм пробвала.


Откъде мога да си купя? Вдъхва ми повече доверие от пластмасовата.

Тези дни ще си купувам машина, моля, препоръчайте ми модел и евентуално някой ако знае текущи промоции.
Гледах тази: https://ofisitebg.com/product/kafemashina-s-kapsuli-krups-infini … ce-gusto-kp170531

edit: Намерих една, за всяка машина на NESCAFE DOLCE GUSTO ли стават: https://www.balevbiomarket.com/bazov-komplekt-za-dolce-gusto-kaf … -s-1-kapsula.html
Виж целия пост
# 349
Да не прозвучи като заяждане, но каква е логиката да си купиш кафемашина с капсули и да се опитваш да я ползваш с обикновено кафе?
Виж целия пост
# 350
И аз това се чудя.
Виж целия пост
# 351
Сиурно защото машините са евтини? Аз в началото бях пощръкляла да си купувам многократна капсула, после реших, че просто няма смисъл цялото упражнение. За мен няма смисъл.
Виж целия пост
# 352
Да не прозвучи като заяждане, но каква е логиката да си купиш кафемашина с капсули и да се опитваш да я ползваш с обикновено кафе?
Никаква за мен лично. Ако ще пълня, мия и суша метална капсула и ще й слугувам, по-добре да си ползвам кафемашина с ръчка. За мен идеята на машините с капсули е да улеснява - слагаш капсула (пластмасова) и я хвърляш.
Виж целия пост
# 353
Да не прозвучи като заяждане, но каква е логиката да си купиш кафемашина с капсули и да се опитваш да я ползваш с обикновено кафе?
От време на време скъпия иска да пие точно определено кафе, тогава капсулата влиза в употреба. Бързо му писва и минава пак на капсули Mr. Green

Ето я нашата капсула https://www.aliexpress.com/item/32956512253.html?spm=a2g0s.90423 … .0.27424c4d0TVqTW

Аз взех вариант с две, за кафе и мляко, кафето става с каймак.

Тези дни ще си купувам машина, моля, препоръчайте ми модел и евентуално някой ако знае текущи промоции.
Гледах тази: https://ofisitebg.com/product/kafemashina-s-kapsuli-krups-infini … ce-gusto-kp170531

Виж на предишната страница отзива ми за Genio, Infinissima, не бих си купила, няма опция за задаване дължината на напитката.

Ако МОЛ България ви е наблизо, там в Технополис черната машинка по неизвестни причини е 139лв. в сайта им е 199лв. не знам защо им се разминават така цените.
https://www.technopolis.bg/bg/S-kapsuli/Kafemashina-s-kapsuli-KR … 3408-BLK/p/825360
Виж целия пост
# 354
И аз съм се чудила каква е логиката, но има хора които си ги ползват многократните капсули. Ще видим колко ден до пладне, ще е този мерак при нас. 😸
Спорихме, кафето за джезве по-ситно смляно ли е от това за еспресо машина, или по-едро 🤔 Какво ще кажете?
Виж целия пост
# 355
Е логиката е за по-евтино. Една капсула е 50 ст на промо, а иначе може с Нова Бразилия кафе.
Виж целия пост
# 356
Е логиката е за по-евтино. Една капсула е 50 ст на промо, а иначе може с Нова Бразилия кафе.
Да де ама въпроса е защо да ползваме машина за капсули, ако ще пием мляно нова бразилия натъпкано в многократна капсула? Със същия успех, може да се ползва машина с ръчка или автомат, който да зареждаме с мляно или на зърна.
Виж целия пост
# 357
Е ако имаш машина за капсули но искаш обикновено кафе ще сложиш Нова Бразилия. А за Cotrado ще ползваш машината с кспсула.
Виж целия пост
# 358
Благодаря Ви, момичета. Пия готова капсула, мм пие главно мляно, искам да я има капсулата, когато му се прище.
Виж целия пост
# 359
Забелязвам, че разнообразието на капсули по магазините е намаляло... Капсулите Honduras са спрени, а ми бяха любимите...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия