NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 7

  • 65 745
  • 831
# 480
Получава ми се със съдържанието на друга капсула - за лаваца например. Страхотен е резултатът. Май е до степента на смилане.
Не разбрах, капсулата за многократна употреба, я слагаш в машина за Лаваца, или? 🤔
Мм е обезсърчен от вчерашните опити, и днес е на конвенционално кафе 😁
Благодаря ви, значи, освен, че с тези капсули рядко резултата е добър, сме поръчали кофти такива 🤔
Хм, а тук доста пъти съм чела хвалби за тези капсули.
Виж целия пост
# 481
Аз не знам как би могло да стане с тези капсули за многократна употреба. Поръчах си още като купих машината, но така и не съм ги пробвала даже. Разрязах една използвана оригинална капсула и видях, че вътре има нещо като мрежеста преграда и кафето е концентрирано само в долната част на капсулата. А в многократните това ми ти кафе ще се мята безконтролно из цялата капсула и не знам дори дали няма да запуши игличката Grinning Затова просто ги оставих настрани и си ползвам оригинални капсули.
Виж целия пост
# 482
Получава ми се със съдържанието на друга капсула - за лаваца например. Страхотен е резултатът. Май е до степента на смилане.
Не разбрах, капсулата за многократна употреба, я слагаш в машина за Лаваца, или? 🤔
Мм е обезсърчен от вчерашните опити, и днес е на конвенционално кафе 😁
Благодаря ви, значи, освен, че с тези капсули рядко резултата е добър, сме поръчали кофти такива 🤔
Хм, а тук доста пъти съм чела хвалби за тези капсули.
Ами взимаш капсула Лаваца, предназначена за кафе-машина Лаваца. Отваряш я и изсипваш кафето в многократната.
Виж целия пост
# 483
О, това последното бие всякакви рекорди, извинявам се. Каква е целта на цялото упражнение?! Хахах, то направо смешно ми стана.
Виж целия пост
# 484
Нашата метална е на 1-2г. не е извирала.
Сега я пълня с едо кафе на Дъбов, смляно като за френска преса.

https://dabov.coffee/produkt/braziliq-alianca/?lang=bg
Виж целия пост
# 485
Тарталета, вероятно съфорумката го прави с несъвместимите капсули Лаваца - иначе наистина звучи безумно
Виж целия пост
# 486
Е, несъвместими, де. Купуваш еднократна капсула Лаваца, празниш я в многократна за Долче густо. Веднъж продължаваш да купуваш еднократни капсули, втори път- да прехвърляш кафето. Питам се защо просто не си купуваш еднократна капсула на ДГ Simple Smile
Виж целия пост
# 487
Излишно ми се струва и на мен с тези многократни капсули, особено пък да пълня от една в друга.
Ние бяхме много доволни от стандартната ни еспресо машина, но я сменихме с ДГ, именно защото е по-чисто и удобно с капсули, как ли пък няма да тръгна да ги пълня тях, но всеки си знае.
Виж целия пост
# 488
И аз съм на същото мнение, но мм се запъна, че иска да пробва. Е, пробва един път и му се изпари мерака.
Виж целия пост
# 489
Два пъти пробвах с пластмасова капсула и ми се изпари мерака. Даже не знам къде съм я прибрала.
Виж целия пост
# 490
О, това последното бие всякакви рекорди, извинявам се. Каква е целта на цялото упражнение?! Хахах, то направо смешно ми стана.

Ха-ха, ми смей се на воля! Просто обяснявам сигурния успех с постоянната капсула 😀
Мисля, че целта е ясна 😂
Виж целия пост
# 491
О, това последното бие всякакви рекорди, извинявам се. Каква е целта на цялото упражнение?! Хахах, то направо смешно ми стана.

Ха-ха, ми смей се на воля! Просто обяснявам сигурния успех с постоянната капсула 😀
Мисля, че целта е ясна 😂
На мен не ми е... кой болен мозък, ще си направи труда да отвори капсула за да и изсипе съдържанието в друга.

Съвсем изтрещяхте, ей Mr. Green

За феновете на Лаваца, днес взех от Лидл, този на излизане от София на път към Гърция, промопакет от 3 кутии за 22лв.
Виж целия пост
# 492
А защо просто не си взимате пакет смляно кафе на Лаваца или на която марка предпочитате? Това прехвърляне от една капсула в друга капсула и аз продължавам да го смятам за безумно.
Виж целия пост
# 493
Не мога да разбера като сте фенове на Лаваца, защо сте взели машина ДГ?
Аз взех ДГ заради капсулите на Старбъкс, харесвам голямото им капучино. Лаваца пия навън(90% от заведенията в София са с Лаваца).
Виж целия пост
# 494
Не мога да разбера като сте фенове на Лаваца, защо сте взели машина ДГ?
Аз взех ДГ заради капсулите на Старбъкс, харесвам голямото им капучино. Лаваца пия навън(90% от заведенията в София са с Лаваца).

Важно е разнообразието, поне при нас не се пие едно и също кафе, което е странно, защото като се замисля от 10г. пия един и същ вид чай.

Но аз не съм критерий, кафе пия 1-2 пъти в седмицата и искам да е интересно, основно пия черен чай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия