Великобритания - тема [85] Коледна Много Много Коронована Локдаунска Новогодишна

  • 38 005
  • 737
# 150
Завид за снега Simple Smile
И аз подхващам приготовленията. Макар че освен едни сарми и питка друго няма да правя.
Виж целия пост
# 151
И аз като прочетох за снега, малко завидях. Дано се задържи по-дълго и децата са щастливи.

Аз сутринта сложих боб да се вари, снощи с готвих една тава кисело зеле, то ни е задължително за Бъдни вечер и Коледа. Малко по късно ще правя питка.
Тази година ми е толкова спокойно, уютно и празнично. Явно факта, че сме в къщи и го няма това бързане да отидем при Санта, да отидем на кънки, да видим тези светлини пък еди какво си и накрая приготвяне за гости си казва думата. Единствено се ядосах, че не можах луканка да си купя от магазина, на БГ щанда само едни кренвирши останали.
Пожелавам ви приятни празнични дни изпълнени с много любов и уют, и червено вино разбира се! 🎅🎅🎅🍷🍷🍷🥂🥂🥂
Виж целия пост
# 152
Весело посрещане на празниците, момичета, и много здраве на вас и семействата ви през 2021-ва!

Аз отивам да меся питка и да правя салати - моите хора сарми не обичат и когато не сме в България не правя. Вчера имахме доставка от Tesco и бяхме приятно изненадани, че всичко, което бяхме поръчали дойде.

Благородно завиждам за снега! При нас духа един леден вятър и вали.
Виж целия пост
# 153
аз вчера пратих мъжа ми на Коледен шопинг , че уж да не сме всички ..казах му едно по голямо пиле да ми донесе за Коледа , той пък пуйка .. добре , че не е цяла ами само crown - та сега питам как да я направя  , за да не ми изсъхне много месото .. ей не обичам пуешко и това е ..
ние имаме 2 турски магазина в града , а и отвориха още един арабски , но и в него продават български стоки , та си взех днес кори за баница за утре
Прибираме се и от единия турски магазин мъжа , който е българин и зарежда стоките ме видя и повика ,  и щото знае че съм по луканките и суджуците  - 4 парчета хубав суджук ..охаа , тъкмо идеално за утре , +домашния от колета на майка ми , който се промъкна точно преди празниците и всичките простотии с тия затваряния на граници
Мисля да не готвя много много за утре , че все се скапвам и като стане 6- 7 часа вече всичко ме боли и само ми се иска да си полегна хихххи
Виж целия пост
# 154
Честит рожден ден на Ронка и Илейн. Бъдете здрави и щастливи!
Виж целия пост
# 155
Почти честита Коледа. Не ми идва да кажа весела, но все пак дано е ново начало за всички ни.
Виж целия пост
# 156
Честита Коледа и честита ни сделка! Да сме здрави и с надежда, че по-доброто предстои 🎄❤

Милада, сподели доволна ли си от адвент-календарите? ☺ Аз съм доволна и от Nuxe, но Lancome ме изненадаха много приятно с подбор и количество на продукти 🥰

Сложих си пуйката (crown) в слоу-кукъра, намазана с подправки и масло, да се готви бавно до утре. Не знам, не съм правила преди, надявам се да стане.

Подаръците са наредени и чакаме с ММ ранно събуждане.
Виж целия пост
# 157

Бъдете здрави и щастливи, момичета!
Ще я избутаме тая година-гадина!😁
Виж целия пост
# 158
Честито Рождество момичета! Бъдете здрави вие и семействата ви.

Аз имам едно много щастливо момиченце днес което получи така желаните подаръци и никакъв вирус не може са помрачи такива моменти Simple Smile
Виж целия пост
# 159

🌲Весела Коледа!🌲
Виж целия пост
# 160
Ах, че прекрасно пухкаво коте 🥰
Виж целия пост
# 161

🌲Весела Коледа!🌲
Ell, разкошен пухкавелник! Рагдолче. На колко е?
Виж целия пост
# 162
Благодаря,  на 8 месеца е.
Виж целия пост
# 163
Весела Коледа! Надявам се не само децата са доволни, а и вие да имате един светъл и мирен празник!



Ние имахме елха от подаръци. Белобрадият донесе голяма дървена кухня, съседите донесоха още подаръци...Единя съсед така хубаво ни честити с "Весела Коледа", че ми напълни душата. И произношението беше докарал. Емоционален ден е днес. Сега имам камара бг книжки за четене с децата.
Сняг има само заледен за тревата. Пече слънце и е тихо в очаквне на бурята утре.

Ел, котето е чудно😍
Виж целия пост
# 164


Честита Коледа на всички! Да сте здрави, щастливи и благословени!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия