Великобритания - тема [85] Коледна Много Много Коронована Локдаунска Новогодишна

  • 38 005
  • 737
# 165
Весела Коледа на всички , обичайте и бъдете обичани .. и здрави
Виж целия пост
# 166
Честита Коледа на всичка, да сте живи и здрави.
Моите двете много щастливи сутринта, заринати с подаръци. Сън не спа голямата да чака да дойде Дядо Коледа.

Моите свекита още болни, уж са добре, но още имат кашлици. И днес тръгнали и на гости. А там и възрастен човек. Просто вече незнам как да им се каже.
Виж целия пост
# 167
Милада, сподели доволна ли си от адвент-календарите? ☺ Аз съм доволна и от Nuxe, но Lancome ме изненадаха много приятно с подбор и количество на продукти 🥰

Доволна съм, особено от нещата на Rituals - вече даже свърших някои от продуктите. На Lumene съм купувала и предни години (три подред), но някои неща не съм ги ползвала и затова вече ще купувам само тези, които ми харесват в пълен размер, а не календара. Определено и грамажът им беше намален в този последния. На Nuxe още не съм използвала нищо, но всичко ще ми влезе в употреба.
Виж целия пост
# 168
Весела Коледа на всички! Не забравяйте да казвате на близките си, че ги обичате!
Виж целия пост
# 169
Честита Коледа на всички.

Моя син доволен от подаръка си PlayStation 5, дадохме му го още преди две седмици. Едно време бяха по няколко кутии, сега и една е достатъчна.
Виж целия пост
# 170
Весела Коледа момичета! Бъдете здрави, щастливи и обичани. Heart

При нас мина добре с готвенето, вкусна е дори и пуйката (явно я извадих е в точния момент и не е суха). Децата и вчера и днес са в захлас със новите подаръци.

Това с елхата от подаръци е много оригинално. Нашата елха ще ходи в кофата след НГ.... Издържа 3 години, но тази я инквизират здраво.

Наздраве! https://tse1.mm.bing.net/th?id=OGC.ba76233895ea0eb2403db0aaefd64 … oQLDpT9cfSs7VI%3d
Виж целия пост
# 171
И аз да се похваля с мойта пуйка че стана много вкусна , пекох я само в портокалов сок , и вътре в нея един портокал на 2 разрязан .. хареса ни
днес не издържах и прибрах елхата , оставих само светлинките да ни мигат .. детето е много доволно , много подаръци , навсякъде играчки , отесня ми изведнъж и затова и освободих място да си играе ..
Нарязах останалата пуйка и на порции във фризера , че това нещо няма изяждане .. ще има за супички и салатки
Виж целия пост
# 172
Тази година Коледа я отписах тотално. Дори и елха не правих......нито пък украси и т.н.
Виж целия пост
# 173
Как сте момичета, имате ли сняг Simple Smile При нас така красиво валеше в 6.30, едвам се удържах да не изляза 😅 обаче в 8 вдигнах детето и първи навън да играем.
Виж целия пост
# 174
При нас само кучи студ.
Така искам снежец.
Виж целия пост
# 175
Прехвърчаха няколко снежинки само, за около час. Бяхме навън, видяхме ги. Май това ще ни е.
Четох, че затварят учениците веоятно ро half term, през февруари. Още се моля, ама вече на няколко места я прочетох новината, та мисля, че няма да ни се размине. Ще изкукаме, дано се постопли малко поне да можем да излизаме.
Виж целия пост
# 176
При нас само вода, вода, вода, вярър и студ
Виж целия пост
# 177
Ако ще е локдаун, поне да е пълен, т.е. и училищата да затворят. Естествено, че предпочитам децата да са на училище, но ако така или иначе вървим към затваряне на училищата, то по-добре да е сега и с идеята да тръгнат най-късно след февруарския халф търм. И категорично съм за тестове в края на учебната година на децата, на които принципно им предстоят такива, вкл. и на най-малките.

Ние имахме първи сняг вече, отдавна, един петък беше. Красиво беше и за моя радост - за кратко.

След Короната, у нас сме на вълна Куин. Гледахме онзи ден Бохемска рапсодия, направо съм обидена от избора на актьор за Фреди, което няма как да промени отношението им към музиката им. Поздравявам ви с тази песен
https://www.youtube.com/watch?v=o-0ygW-B_gI&list=RDo-0ygW-B_ … amp;start_radio=1
Виж целия пост
# 178
Ооо, миналата година го гледах филма, много ми хареса. Абстрахирах се от актьора. Една седмица след това слушах Куин 🙂
Виж целия пост
# 179
Какво му е на актьора в ролята на Фреди? Много добре се справя дори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия