Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 57/

  • 30 475
  • 753



Еда като най-добра студентка печели степендия, за да завърши образованието си в чужбина. Въпреки това в последния момент я губи – изключена е от университета и остава само с диплома за завършено средно образование. Няколко месеца се опитва да се срещне със Серкан Болат който отговорен за случилото се. Еда започва да работи с леля си в отглеждане на цветя. След като разбира къде ще се проведе бизнес срещата на Серкан, решава да отиде да се срещне с него, но двамата ще бъдат принудени да изкарат един ден оковани в белезници. Импулсивността на Еда и привличането между тях, ще ги въвлича в игра, която ще играят дълго време.

































Виж целия пост
# 1
Благодаря за новата тема. А шапката ѝ направо ми радва душичката
Виж целия пост
# 2
Тъкмо се засилих да пиша, че ще съм първа в къщата и ще пиша глупости на поразия, но Алекс ме изпревари 😂😂😂

Деси аз не казвам, че ще е той, само го предложих. Жалко, че е зает човека 😕

Забравих да благодаря за темата! Шоколади и за вас, мадами Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Благодаря за новата ни къщичка! Прекрасна е, създава много приятно настроение! ❤
Виж целия пост
# 4
Най-хубавата ни шапка досега! Heart Eyes Благодаря на Галка и на Диди за гостоприемството и отдадеността. Hug

Лято и зима... нашите са все усмихнати, красиви и влюбени:


Да идва и зетят от Мардин, че нашите да се почувстват притиснити от всички страни и да се вземат най-после. Редя се за кума. Систърът ще е втори свидетел. Стягаме сватба, момичета, не знам дали разбирате!!! Grinning Heart
Виж целия пост
# 5
Благодаря за новата тема! 🌹
Виж целия пост
# 6
Аз може ли да искам булката, редом до Серкан и Айдан? 😇💙💙😃😃
Или да нося пръстените, нищо, че не съм малко дете..
Виж целия пост
# 7
Аз може ли да искам булката, редом до Серкан и Айдан? 😇💙💙😃😃
Или да нося пръстените, нищо, че не съм малко дете..
Само си представи следното - Айдан, Сейфи, Енгин и компания + 90 потребителя и 190 Госи ще присъстват на искането на Еда Йълдъз в дома на Айфер 😂😂😂
Пръстените искаше Сириус да ги носи, но ще му хвърлим един кокал и твоя ще е честттттта 😂
Виж целия пост
# 8
Айфер ще изкара ножа от шеф Александър ако ни види 300+ човека пред къщата й 😃😃😃
Виж целия пост
# 9
Галка, Диди , много ви благодаря за новата ни къщичка Flowers Hibiscus


Gift Heart

Виж целия пост
# 10
Благодаря за новата тема Flowers Rose
Аз мога да дойда на годежа да ви превеждам, ама то ще бъде само извинение. После ще охраняваме отвън със Сириус да не дойде Балджа. Joy
Така и така свършва Фениксът, аз идвам с предложение да си вземем Алп Навруз за кандидат-зет, напоследък много фенове(фенки по-скоро) насъбра, може и да вдигне рейтинга. Във ,,Фазилет" беше гадничък по едно време като се бори за главната. Само да го обръснат малко Joy и да го върнат към този му вид Heart Eyes :
Виж целия пост
# 11
На мен нещо сметката хич не ми излиза - мардински зет, шеф Александър, бащата на Пъръл, мъж с инициали С. Б. за Балджа, а още нямаме мъж за Айдан, Айфер и Мело. Знаем за двама актьора, които ще се присъединят към сериала. Освен този шеф Александър и мардинският зет да са един и същи човек, ама не е с инициали С. Б. - значи ще е за Мело. А пък бащата на Пъръл да си го поделят двете А - Айдан и Айфер. 😅 Спирам с глупостите... ама вярно сметката не ми излиза. 🤔
Виж целия пост
# 12
Някой между другото успя ли да позная коя актриса ще играе бабата на Еда? Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Запис и благодарности от мен.

Никой май не позна актрисата за бабата.
За зетя намам претенции, той може и виртуален да си остане само или като бабата да се появи след 20 епизода.
Виж целия пост
# 14
И аз съм с вас на сватбата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия