От Великобритания до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 20

  • 44 071
  • 737
# 495
Имате ли представа вървят ли курсовете на GGBG от Испания?
Благодаря.


Чакам пратка от началото на декември от Испания. Никакво инфо засега...
Виж целия пост
# 496
Виж целия пост
# 497

Винаги е било така - митническата декларация не означава автоматично начисляване на мито, но има във форума много "специалисти" по внос от трети страни. Гледах програмата на ЕП за януари и февруари и не видях в нея ратификацията на Споразумението, а някъде четох края на февруари, но сега виждам март и не се учудвам. Това е кофти ситуация за всеки, който търгува и  е засегнат от Брекзит, защото не се завърта европейската бюрократична машина и проблема ще се провлече във времето.
Виж целия пост
# 498
Габиели - книгата ми с курс 994 е със статус "пътува за България", много добре. Нещата от курс 993 (дънки и списания) са със статус "депо Лондон".
Виж целия пост
# 499
габиели гледам че втори курс от тази година пътува.
обявили са и още два.
но пък са написали да се въздържаме от покупки.
Виж целия пост
# 500
Според мен ако получат пратки няма да ги върнат, но явно не искат да се натрупват и първо да оправят предните пратки. Явно най-вече за личния багаж преустановяват изпращането.
Иначе не виждам защо имат още два курса обявени.

Иначе на мен все още на всички пратки са ми със статус "Депо Лондон". Нищо не ми е отбелязано, че пътува...
Виж целия пост
# 501
Курсът от 4.01. на ГГБГ явно е тръгнал.

https://www.ggbg.bg/pages/zones
Виж целия пост
# 502
Към момента им али фирма, която предлага вземане на стока от адрес в Лондон и доставя до България?
Виж целия пост
# 503
Към момента им али фирма, която предлага вземане на стока от адрес в Лондон и доставя до България?

Като цяло в момента са или преустановени изпращанията до България от фирмите, или съветват да не се поръчва от там.
Виж целия пост
# 504
И за курс 993 са ми отбелязани като "пътува за България" вече, дано всичко мине нормално. Но нищо ново не поръчвам вече, не смея, даже да е на много ниска стойност.
От поръчката от Asos с доставката от Берлин съм много доволна - утре трябва да пристигне в офис на Спиди, общо отне около една седмица.
Виж целия пост
# 505
Като няма работа от транспорта с Англия, може пък доставката от Германия да падне на 2лв за килограм, лошото е че в Германия няма толкова интересни неща.
Виж целия пост
# 506
GGBG  са ми писали че и двете мои пост Brexit пратки пътуват насам. Ще видим дали ще има изненади като дойдат на наша почва.
Виж целия пост
# 507
лерон са намекнали в публикация във фейса да очакваме повишение на цената на услугата.
Виж целия пост
# 508
GGBG  са ми писали че и двете мои пост Brexit пратки пътуват насам. Ще видим дали ще има изненади като дойдат на наша почва.
допълнителни документи или нещо, което са ви изисквали за поръчката има ли?
Аз имам регистрация при тях и се чудя дали да не пробвам да поръчам сега. Може би ще изчакам Вашите да дойдат за отзиви.
Виж целия пост
# 509
Последният курс на КД шопинг от 29.12, който трябваше да пристигне днес, все още не е дошъл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия