От Великобритания до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 20

  • 44 085
  • 737
# 300
Изказването ти е написано много неясно и поради тази причина, е трудно да бъде коментирано.
E, защо да не е ясно?

Неясен остава моментът, защо слагаш знак за равенство между твоя личен опит (който дори не е изтълкуван правилно) и официално установените правила за начисляване на митнически такси. Simple Smile Съвсем добронамерено го пиша, но по-разбираемо не мисля, че мога да го обясня, така че съм "дотук".
Виж целия пост
# 301
Изказването ти е написано много неясно и поради тази причина, е трудно да бъде коментирано.
E, защо да не е ясно?

Неясен остава моментът, защо слагаш знак за равенство между твоя личен опит (който дори не е изтълкуван правилно) и официално установените правила за начисляване на митнически такси. Simple Smile Съвсем добронамерено го пиша, но по-разбираемо не мисля, че мога да го обясня, така че съм "дотук".

E, то тука не беше ли за споделяне на опит? Объркан съм нещо от коментара Ви. Sad
Виж целия пост
# 302
И аз получих мейл от габиели за една забавена доставка на пакет подправки за 2.5 паунда. Въобще не мисля да се занимавам с декларации и глупости....
Виж целия пост
# 303
И като не Ви се занимава, кой ще плаща? Ако превозвача тръгне да превозва пратките и плати на границата или където и да е..за тяхна сметка ли ще оставите нещата? Предупредете ги поне...ако всички направят така....Confused
Виж целия пост
# 304
И като не Ви се занимава, кой ще плаща? Ако превозвача тръгне да превозва пратките и плати на границата или където и да е..за тяхна сметка ли ще оставите нещата? Предупредете ги поне...ако всички направят така....Confused

Надали ще ги натовари без да съм му пратила документите, които искат.
Виж целия пост
# 305
В Англия пратките се предават, а митническото известие може да дойде по-късно, да си получите пратката и да имате известие за плащане месец-два по-късно.
Не отнема много време да  се попълнят документите.
Виж целия пост
# 306
Здр, знаете ли дали има подобни фирми като габко в Ирландия?
Виж целия пост
# 307
Коя Ирландия?
Виж целия пост
# 308
С ферибот доста ще се оскъпи услугата според мен и не вярвам да се появи някой в Ирландиите.
Виж целия пост
# 309

Република Ирландия.
Виж целия пост
# 310
Днес в 11ч. заедно с още 10-12 човека се наредихме пред ГГБГ, за да чакаме да отворят, тъй като не беше обявено, че днес няма да работят. Чаках до 11:30, тъй като съм бременна и не ми се висеше повече там, доста хора се отказаха и преди мен дори, вероятно бяха дошли още по-рано. Телефонът им беше изключен. По принцип винаги подхождам с разбиране и търпение към тях, ползвам ги от доста време и знам колко натоварени са, но едно съобщение в сайта или страницата във фейсбук с работното време след НГ би им отнело не повече от 10мин. Крайно некоректно спрямо клиентите им.
Виж целия пост
# 311
Днес в 11ч. заедно с още 10-12 човека се наредихме пред ГГБГ, за да чакаме да отворят, тъй като не беше обявено, че днес няма да работят. Чаках до 11:30, тъй като съм бременна и не ми се висеше повече там, доста хора се отказаха и преди мен дори, вероятно бяха дошли още по-рано. Телефонът им беше изключен. По принцип винаги подхождам с разбиране и търпение към тях, ползвам ги от доста време и знам колко натоварени са, но едно съобщение в сайта или страницата във фейсбук с работното време след НГ би им отнело не повече от 10мин. Крайно некоректно спрямо клиентите им.

Не помня къде, но някъде четох съобщение, че не работят до 4ти
Виж целия пост
# 312
Вчера поръчах от Асос до България с код за 20%, т.е. все едно са ми извадили ддс и ще го платя тук. Да видим къде и как ще ме въртят нашенските служби.
Виж целия пост
# 313
Защо да ти начисляват нещо. Сайтът е asos.com и има международна доставка, горе е показано бг знаменце. Ти не поръчваш от английския сайт, а от международния, който изпраща от Германия. Нищо никъде няма да ти удържат. Така са и други сайтове като lookfantastic (международния също изпраща от Германия)...
Виж целия пост
# 314
Днес в 11ч. заедно с още 10-12 човека се наредихме пред ГГБГ, за да чакаме да отворят, тъй като не беше обявено, че днес няма да работят. Чаках до 11:30, тъй като съм бременна и не ми се висеше повече там, доста хора се отказаха и преди мен дори, вероятно бяха дошли още по-рано. Телефонът им беше изключен. По принцип винаги подхождам с разбиране и търпение към тях, ползвам ги от доста време и знам колко натоварени са, но едно съобщение в сайта или страницата във фейсбук с работното време след НГ би им отнело не повече от 10мин. Крайно некоректно спрямо клиентите им.

Не помня къде, но някъде четох съобщение, че не работят до 4ти
В сайта никъде не намерих съобщение, не съм гледала в профила, но не е много ок да трябва да търсиш инфо на 100 места. Можело е да напишат, но явно с лудницата около Коледа не са смогнали.
Виждам, че са обявили курс за 4.01. без повече информация.
Дано се организират и дават актуална информация. Не е добре да трябва да ровиш, търсиш, питаш изрично въпроси, които всички имат, във връзка с новите обстоятелства и каква ще е процедурата при тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия