СЪРВАЙВЪР БГ!

  • 20 423
  • 527
# 240
Аааа, има още - при мен сайтът не е достъпен, защото не съм с IE  Shocked
Дали са чували за Мозила  doh  doh doh
Аз съм с Мозила, при мен се отваря без проблем.
Виж целия пост
# 241
Аааа, има още - при мен сайтът не е достъпен, защото не съм с IE  Shocked
Дали са чували за Мозила  doh  doh doh
Аз съм с Мозила, при мен се отваря без проблем.
Да, и при мен се отваря.
Виж целия пост
# 242
и аз така-скукаа,скукааааа.Дано от утре да стане по-добре!
 Peace

Няма да стане по добре, прекалено много го разтягат и се губи напрежението!Как може другите сървайвъри да са 13 епизода, а тоя три месеца ще го дават?На нас ще ни дават ден по ден, а в чуждите събират една седмица в епизод!
Виж целия пост
# 243
Няма да стане по добре, прекалено много го разтягат и се губи напрежението!Как може другите сървайвъри да са 13 епизода, а тоя три месеца ще го дават?На нас ще ни дават ден по ден, а в чуждите събират една седмица в епизод!
Една седмица не е, но 3-4 дена събират. Иначе си права, за мен това е една от основните причини да не ми хареса българското изпълнение.
Виж целия пост
# 244
Аз съм гледала много рядко някоя серия на чуждите издания...струва ми се, че нашите поне засега си оцеляват много лесно. Приказват простотии, лежкунят...не ми хареса снощната серия. Кога ще почне същинската игра?
Виж целия пост
# 245
Сега се сетих, ами имат ли жените тампони, превръзки...какво правят в месечните цикли Mr. Green
Виж целия пост
# 246
Сега се сетих, ами имат ли жените тампони, превръзки...какво правят в месечните цикли Mr. Green
Казаха ,че това им осигуряват  Laughing
Виж целия пост
# 247
Определено съм за Вокил. Пълно разочарование от Дуло - само седят и си говорят за бракове и други глупости. Вокил си направиха легло и не спят на пясъка, хранаха си риба и дори си имаха раждане на живо (и то още във втория епизод)Joy Joy Joy. Опитват се да си запалят огън. Мъжете са доста активни и се опитват да осигуряват прехраната. Изобщо те са най-приключенски настроени.

Мисля че разликата между нашия Сървайвър и американския е в това, че ние както винаги наблятаме на лесното - купона и любовта. Американците мислят за победата, градят стратегия.
Виж целия пост
# 248
дори си имаха раждане на живо (и то още във втория епизод)Joy Joy Joy.


да това беше много готино

 newsm30
Виж целия пост
# 249
А самобръсначки дали си имат  newsm78 И за двата пола...
Виж целия пост
# 250
Ужасно тъпо и скучно. Толкова шум вдигнаха, а то се оказа въздух под налягане.
Виж целия пост
# 251
А самобръсначки дали си имат  newsm78 И за двата пола...
Мисля, че нямат, защото като съм гледала американския сървайвър накрая мъжете винаги са много брадясали.
Виж целия пост
# 252
Няма да стане по добре, прекалено много го разтягат и се губи напрежението!Как може другите сървайвъри да са 13 епизода, а тоя три месеца ще го дават?На нас ще ни дават ден по ден, а в чуждите събират една седмица в епизод!
Една седмица не е, но 3-4 дена събират. Иначе си права, за мен това е една от основните причини да не ми хареса българското изпълнение.
Ами в една седмица има: Сряда изпитание за награда, петък или събота изпитание за неприкосновенност и в неделя съвета за гонене. И това е в една серия - от понеделник до неделя. Следващата серия започва с настроението след съвета, значи с понеделник.
Виж целия пост
# 253
Няма да стане по добре, прекалено много го разтягат и се губи напрежението!Как може другите сървайвъри да са 13 епизода, а тоя три месеца ще го дават?На нас ще ни дават ден по ден, а в чуждите събират една седмица в епизод!
Една седмица не е, но 3-4 дена събират. Иначе си права, за мен това е една от основните причини да не ми хареса българското изпълнение.
Ами в една седмица има: Сряда изпитание за награда, петък или събота изпитание за неприкосновенност и в неделя съвета за гонене. И това е в една серия - от понеделник до неделя. Следващата серия започва с настроението след съвета, значи с понеделник.
Ее, не е така. В американския сървайвър участниците прекарват 40 дни на мястото, което прави 5-6 седмици. А има поне по 10-12 от всяко състезание, което прави по 2 на седмица. Всичко е доста по-динамично.
Виж целия пост
# 254
Толкова много чаках да почне Сървайвър БГ, защото съм фен на американския Сървайвър. Това, което виждам няма нищо общо с така популярното шоу. За съжаление са направили не сървайвър, а Биг Брадър на остров  Tired
Само се чудя - нали шоуто беше по лиценз, толкова ли не са им казали какво да правят и как да снимат  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия