Модни консултации - 51

  • 56 124
  • 736
# 360
Не мога да видя точно картинката, но ето тук има подобен стил неща. Български са, имам спортни клинове от тях и принтовете са супер.
Не са бодита, бански са, но в секцията с бодита не видях толкова подобни на Гага https://devilwalking.com/collections/swimsuits
Виж целия пост
# 361
Не мога да видя точно картинката, но ето тук има подобен стил неща. Български са, имам спортни клинове от тях и принтовете са супер.
Не са бодита, бански са, но в секцията с бодита не видях толкова подобни на Гага https://devilwalking.com/collections/swimsuits
Дали могат да направят по поръчка
Виж целия пост
# 362
Нямам идея. Дори и да могат, ще трябва да им дадеш качествен файл на това, което трябва да се принтира, предполагам.
Виж целия пост
# 363
Скрит текст:
Здравейте, търся си подобен модел рокля, но в сайтовете, в които търсих е изчерпана. Ще ви бъда благодарна ако сте засичали онлайн Simple Smile да ме насочите.


Нещо подобно мернах в About you, даже е намалена в момента:


Чудех се дали да не я отсрелям, но имам няколко блейзъра, които стоят по подобен начин и се отказах.
Виж целия пост
# 364
Момичета, понеже дебна едни боти от сайта About you- от 18.01., 18.00 часа ще имат -50% на всичко , поръчано чрез приложението. Свързано е с достигане на определен брой техни последователи и дано е истина обещаното.
Съвсем случайно го разбрах, а и досега не съм пазарувала от там.
Виж целия пост
# 365
Скрит текст:
Здравейте, търся си подобен модел рокля, но в сайтовете, в които търсих е изчерпана. Ще ви бъда благодарна ако сте засичали онлайн Simple Smile да ме насочите.


Нещо подобно мернах в About you, даже е намалена в момента:


Чудех се дали да не я отсрелям, но имам няколко блейзъра, които стоят по подобен начин и се отказах.
Много, много благодаря. Изобщо не се сетих да погледна в About you. Ще си я поръчам, всъщност, това ще ми бъде първата поръчка от този сайт.
Виж целия пост
# 366
Колебая се за тази жилетка от памук и кашмир. Цвета се води гълъбовосин. Имам студен подтон кожа и си пазя една таблица  с най-добрите цветове за дрехи за моята кожа, та този е на челно място. Синя гама като цяло.
Обикновено нося на пролет едни жилетки в графитено сиво, но пък ми трябва  и цвят, защото все съм с черни скини дънки и черни велурени обувки. Какво мисите?
Виж целия пост
# 367
Супер са!
Виж целия пост
# 368
Цвета е супер за студена кожа, но модела не ми харесва особено, на мен ми изглежда като халат. Но стоят добре, не мога да отрека, особено ако нямаш изразена талия.
Виж целия пост
# 369
Мен жилетката ме спечели с материята. Щом и цветът ти отива, взимай я.
Виж целия пост
# 370
Аз нося винаги само такива модели, но без колан и вероятно ако я взема ще я нося без да я връзвам. Цвета ме грабна и материята. Ще следя за съвети от вас ако някой се включи.
Иначе  носих преди това от рециклиран полиестер и влъна....


Ако ми помогнете да избера между двата модела ще съм благодарна.
Има я подобна с колана но поллиестер и найлон ще да е сиво

Виж целия пост
# 371
Здравейте,
Търся идеи и съвети за стил на обличане с чорапи на показ. Нещо такова, но с равни боти/ботуши и маратонки.

Знам, че е стар тренд, но аз сега получих огромно желание да се поднося така, но никак не ми идва музата.
Вив откъде си купувате такъв тип чорапи сега в тези времена? Нещо онлайн може би?
Виж целия пост
# 372
https://chorapi.bg/
Чорапки оттук  - имат всякакви. Магазинчето работи и може да се иде и на място.Ако имате време, хората са много симпатични, ще ви извадят и от пиле мляко.
Виж целия пост
# 373
И на мен ми харесва кантът. От къде са кубинките? Blush
Бианки 😊
Виж целия пост
# 374
При дънките на Манго 34 на 25-26 ли отговаря?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия