Скандинавски филми и сериали - Тема 3

  • 90 268
  • 813
# 300
Много ми хареса и на мен началото! А саундтракът на първа сцена е велик! Знаете ли кой е музикантът?

Почти като твоя ник. Simple Smile КАЛЕО се казва групата.

https://www.youtube.com/watch?v=ABx6Zdl1aIQ

Е, неее! Супер! Никога няма да я забравя! Yum
Благодаря!
Виж целия пост
# 301
Така е, не гледам телевизия от години, а и телевизорът ни е за смяна.Grinning
Имам абонамент в Нетфликс и мога да го гледам там. Още не съм се наканила. Blush
Какво общо има това дали имате телевизор с това да гледате сериала по БНТ? Може на компютъра, лаптопа, таблета, телефона? Например от този линк http://tv.bnt.bg/  в 22 ч. делниците.  А ако имате приложението EON, там си връщате до 7 дни назад

 
Виж целия пост
# 302
Пробвайте Babycall / Бейбифон (2011) -Норвегия  играе Нуми Рапас главната роля , много тягостен филм.
Виж целия пост
# 303
Какво общо има това дали имате телевизор с това да гледате сериала по БНТ? Може на компютъра, лаптопа, таблета, телефона? Например от този линк http://tv.bnt.bg/  в 22 ч. делниците.  А ако имате приложението EON, там си връщате до 7 дни назад

Благодаря за разясненията. Както писах, имам къде да го гледам. Проблем ли е за вас това, че не го следя по БНТ?
Виж целия пост
# 304
Не знаех, че има къде да го гледате. Този момент съм го изпуснал. Както и да е... кой както си реши. След 3 изгледани серии вече започна да ми става тегав, но ще продължа да го гледам засега.
Виж целия пост
# 305
Изгледах и аз Кестеновия човек, ... след толкоз филми и сериали не ми се стори нищо особено- стандартно скандинавско крими, едва ли не клише. Не съм чела книгата Hands V
Виж целия пост
# 306
Изгледах и аз Кестеновия човек, ... след толкоз филми и сериали не ми се стори нищо особено- стандартно скандинавско крими, едва ли не клише. Не съм чела книгата Hands V

Книгата прочетох наскоро. Нищо особено.
След нея прочетох Вълче лято. Доста по-интригуваща беше.
Виж целия пост
# 307
Тъкмо приключих с втори сезон на Мостът и направо ми отвя главата краят. Много ми е тъжно, но сериалът досега поне е страхотен.

Понеже не знам дали скоро ще успея да гледам трети сезон, имам въпрос в спойлер за гледалите го

Скрит текст:
в трети сезон ще се разбере ли кой действително стои зад всички еко убийства? Понеже Гертруд я застреляха, но пък не показаха кой е човекът зад пистолета?
И много се надявам Мартин все пак да не е виновен, но пък щом няма изобщо да го покажат Sad
Виж целия пост
# 308
От Замунда ли гледаш? Сори, че питам...
Виж целия пост
# 309
Да, там ги има и четирите сезона.
Виж целия пост
# 310
Скрит текст:
Не, не става ясно.

За мен трети и четвърти сезон са по-добри от втори.
Виж целия пост
# 311
Мост може също да се гледа във filmisub.com.
Виж целия пост
# 312
Мостът е единственият криминален сериал, който съм гледала 2 пъти.
Виж целия пост
# 313
Почнах финландския крими сериал Deadwind/Karppi

https://www.imdb.com/title/tt6616260/

Букви има в суб.сабз. за целия 1-ви сезон, захванали са превода и за втори Kissing Heart

Е, не е на нивото на Sorjonen, Bordertown и Forbrydelsen, камо ли на Мостът, но става Smirk
Виж целия пост
# 314
В унисон със снежната тема от Trapped бих препоръчала немско-австрийския Der Pass https://m.imdb.com/title/tt6905756// .Гледала съм го преди време по препоръка от темата.
Норвежкият Wisting също не е лош, но остави у мен усещане за претупан финал https://www.imdb.com/title/tt7875794/?ref_=adv_li_tt.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия