Скандинавски филми и сериали - Тема 3

  • 90 270
  • 813
# 285
Гледайте Der Chinese / Китаецът (2011) - в Zamunda  го има.
Виж целия пост
# 286
Подсетена от тази тема, набързо изгледах Кестеновия човек. Много добре, като продължителност и брой епизоди май това е оптималното за мен. Атмосфера мрачна, интрига, изненадващ убиец... Леко недовършено ми дойде в частта с личния живот на героите, но те си знаят. Simple Smile

След това глътнах двата пуснати епизода в НВО от сезон 2 на "Времевите емигранти", там пък има и хумористични моменти. Харесвам си го от сезон 1.

И сега почнах "Trapped" във filmisub, дотук интересно. На фона на тамошните виелици днешният сняг ми се струва тропически повей. Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Само дето озвучен на български 100% губи чарът си.Поне за мен.Изобщо не му обръщам внимание.Все едно не е същият филм.Според мен исландският е много груб и най-некрасив от всички скандинавски езици.НО!Друго си е да звучи на фона на случващото се.Отивам им на филмите.Интонацията е друга,всичко е супер в оригинал.
Виж целия пост
# 288
Само да ви кажа, че няма нужда да си отговаряте с цитати, когато мненията са ви непосредствено едно след друго. Сори за offtopic-a
Виж целия пост
# 289
И аз ценя оригиналното озвучаване, както казваш, на пейзажа му отива този език. Grinning
Виж целия пост
# 290
Кажете, последно "В капан" със субтитри или с дублаж го пуснаха?Joy
Виж целия пост
# 291
С дублаж.
Виж целия пост
# 292
Кажете, последно "В капан" със субтитри или с дублаж го пуснаха?Joy
Щом питате, значи не го гледате... А е интересен. Поне засега.
Виж целия пост
# 293
Аз приключих с първи сезон онлайн. Хареса ми. Не е психотрилър като Кестеновия човек, бих казала, че ми напомня Туин Пийкс без шантавите компоненти. Grinning Ще подхвана и втори сезон, дано става и той.
Виж целия пост
# 294
Вторият е много тягостен. Аз поне съжалих, че не си останах само с първия сезон.
Виж целия пост
# 295
Жалко. Все пак ще опитам.
Виж целия пост
# 296
Щом питате, значи не го гледате... А е интересен. Поне засега.
Така е, не гледам телевизия от години, а и телевизорът ни е за смяна.Grinning
Имам абонамент в Нетфликс и мога да го гледам там. Още не съм се наканила. Blush
Виж целия пост
# 297
Много ми хареса и на мен началото! А саундтракът на първа сцена е велик! Знаете ли кой е музикантът?
Виж целия пост
# 298
Записвам си в листата за гледане и "Trapped" Season 1 , който е качен във Filmisub.
Благодаря за препоръката.
Виж целия пост
# 299
Много ми хареса и на мен началото! А саундтракът на първа сцена е велик! Знаете ли кой е музикантът?

Почти като твоя ник. Simple Smile КАЛЕО се казва групата.

https://www.youtube.com/watch?v=ABx6Zdl1aIQ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия