Скандинавски филми и сериали - Тема 3

  • 90 272
  • 813
# 330
Препоръчвам една скандинавска поредица от 4-ри части.Има ги в Замунда, с превод:
1) The Keeper of Lost Causes
2) Fasandreberne 2014
3 )Flaskepost fra P / A Conspiracy of Faith 2016
4) Journal 64 2018


Като не са линкове, давайте х 2 думи поне като жанр. Ясно е, че вече разцъкахме, но като ще е препоръка, да е Simple Smile
ЧНГ!
Виж целия пост
# 331
Сезон 2 на Насрещен вятър кога ли ще пуснат останалите серии? Тъкмо се завъртя нишката и само 4 епизода преведени 😡 Аз ги гледам онлайн.
Виж целия пост
# 332
Сезон 2 на Насрещен вятър кога ли ще пуснат останалите серии? Тъкмо се завъртя нишката и само 4 епизода преведени 😡 Аз ги гледам онлайн.

Всички серии са преведени. Изборът да го чакате онлайн си е ваш Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Сезон 2 на Насрещен вятър кога ли ще пуснат останалите серии? Тъкмо се завъртя нишката и само 4 епизода преведени 😡 Аз ги гледам онлайн.

Всички серии са преведени. Изборът да го чакате онлайн си е ваш Simple Smile

Просто ми е по-удобно. В Замунда има ли ги?
Виж целия пост
# 334
Във filmisub.com са качени
8 епизода на Deadwind 2, преведени. Обаче имайте предвид, че еп.5 и 6 са разменени (да не си развалите удоволствието и от двата, както стана при мен 🙂).
Виж целия пост
# 335
Добре, че заговорихте за Deadwind, та качиха изведнъж всички епизоди, до вчера бяха до 4.  Grinning
Мама ХХЛ, благодаря за уточнението!
Виж целия пост
# 336
Добре, че заговорихте за Deadwind, та качиха изведнъж всички епизоди, до вчера бяха до 4.  Grinning
Мама ХХЛ, благодаря за уточнението!
И аз за това се ядосвах Joy
Виж целия пост
# 337
Явно са се усетили, защото в момента не могат да се пуснат еп.5, 6 и 7, а еп.8 е ок. Май тези три са разбъркали и дано бързо ги пуснат пак.
P.S. Към момента еп.5 и еп.7 са един и същ!!!
Виж целия пост
# 338
Започва вторият сезон:

Виж целия пост
# 339
Доста ги бяха омешали сериите на Насрещен вятър 2 Joy
А трети сезон има ли? Завърши като да има.
Виж целия пост
# 340
Точно снощи изгълтах 5-8 епизод. Grinning

Да, има, гледах разни кадри от него в YouTube. Хората се вълнуват как ще се развият отношенията Карпи-Нурми. И мен това ме интересува Blush, дано скоро може да се гледа някъде.
Виж целия пост
# 341
Започнах сериала"Черно езеро: Дистопия"

BLACK LAKE: DYSTOPIA
Едва на втори епизод съм и ми е рано за реално мнение. Ще се радвам ,ако някой се включи с отзив
Виж целия пост
# 342
Започнах сериала"Черно езеро: Дистопия"

BLACK LAKE: DYSTOPIA
Едва на втори епизод съм и ми е рано за реално мнение. Ще се радвам ,ако някой се включи с отзив
Много е тъп,чак дразни сценарият е супер абсурден....но и аз го изгледах миналата година през карантината....
Виж целия пост
# 343
Здравейте,
Радвам се,че намерих темата 🙂
Препоръчвам 'Оправдан" .Норвежки сериал
Виж целия пост
# 344
Благодаря за препоръката, но може ли да помоля за заглавието на сериала на английски език или в оригинал?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия