Скандинавски филми и сериали - Тема 3

  • 90 275
  • 813
# 345


https://www.google.com/amp/s/www.haskovo.net/amp/news/426024/nay … miera-v-balgariya
Виж целия пост
# 346
Вчера изгледах първи сезон на ,,Пролетен прилив,,.
Уау! Не знам как съм го пропуснала.
Благодаря за препоръката. Flowers Hibiscus
Снощи изгледахме първи сезон. Е, нямам думи. Ужасно много ми хареса.
Довечера започваме втори сезон.
Виж целия пост
# 347
Много хубав сериал е Springfloden наистина, жалко, че са направили само тези два сезона.

А аз чакам да приключи третият сезон на Lyckoviken, за да го изгледам, предишните два много ми харесаха.
Виж целия пост
# 348
След Deadwind 2 правя пауза от скандинавските, но пък с руския римейк на датския Убийството. До средата върви дословно по оригинала, единственото ново беше обяснението защо следователката носи малко нелепите пуловери - да печели доверие 🙂 Руското заглавие е Престъпление.
Виж целия пост
# 349
Мога да препоръчам и немския Sloeborn.
Има излезнали  2 сезона.
На немски остров избухва епидемия и военните идват да въведат ред.
Първи сезон е сниман преди пандемията. Просто съвпадение, но на моменти е смразяващ кръвта.
Виж целия пост
# 350
Извинявам се, че пускам 2 поста едно след друго.
Изгледах "В капан". Първи сезон много ми хареса, 2 вече издишаше,но историята не беше зле. Политкоректността идва от Германия и Франция, които са съдействали за снимките.
Сега започнах Arctic Circle , финландско, крими, започва с намирането на рускиня, затворена в клетка, ползвана за проституция. Звучи интригуващо.
Виж целия пост
# 351
“В капан” 2 с много разочароващ финал беше, неприятно чувство ми остана. Бях на нокти Deadwund 2 да не повтори същата грешка, но за щастие не стана така и ще го гледам и нататък. Засега “Мост” и “Убийството” ми остават ненадминати, а най-недоволна съм от “Пограничен град”.
Виж целия пост
# 352
Тези дни изгледах "Убийството", като погрешка започнах от втори сезон. Как ви се струва той, сравнен с първи, дали да се връщам назад, или да минавам към трети?
Виж целия пост
# 353
Започнах първи сезон на "Пролетен прилив"/ Springfolden.
Благодаря за препоръката! Харесва ми все повече с всяка
изминала серия. Довечера почвам четвърта и нещата все
повече се заплитат. Допада ми начинът, по който освен
основното действие, има и друг казус, който се разгръща
постепенно.
Виж целия пост
# 354
Във filmisub са качили и трите сезона на Lilyhammer. 🤗
Не съм търсила отзиви. Ще се гледа! Надявам се да ми хареса!
Виж целия пост
# 355
Изгледах ,,Кестеновият човек,, и много ми хареса.
Книгата,така и не съм я намерила,за да я прочета.

Сега ще потърся следващия филм,който ще гледам.
Виж целия пост
# 356
Във filmisub са качили и трите сезона на Lilyhammer. 🤗
Не съм търсила отзиви. Ще се гледа! Надявам се да ми хареса!
Благодаря!1 серия изгледана.Симпатичен , приятен филм се очертава.
Виж целия пост
# 357

Интересен,крими всяка серийка отделен случай.

Откачен филм 😂,но пък ме накара да се замисля за нещата от живота.
Виж целия пост
# 358
diorella, къде могат да се гледат тези сериали с бг субтитри? 🤗
Виж целия пост
# 359
diorella, къде могат да се гледат тези сериали с бг субтитри? 🤗
Аз от Еон ги гледам,виваком.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия