Професионални серии за коса 144

  • 53 827
  • 782
# 465
Аз ползвам чист копринен протеин като преуош,така че,не виждам защо този на Биосилк да не може
Виж целия пост
# 466
Благодаря, Vanessa!

Ще пробвам и ще пиша. 🤗
Но първо да го купя! 😆
Виж целия пост
# 467
Аз ползвам чист копринен протеин като преуош,така че,не виждам защо този на Биосилк да не може
А кой е той?
Виж целия пост
# 468
Извинете за въпроса, но Екстеншънист като серия протеин, хидратация или балансирана серия е?
Виж целия пост
# 469
Скоро бях питала и аз, казаха ми, че е баланс към хидратация.
Извинете за въпроса, но Екстеншънист като серия протеин, хидратация или балансирана серия е?
Виж целия пост
# 470
Здравейте, търся да си купя Olaplex 1 , някой знае ли къде го има изгодно ?
Виж целия пост
# 471
Здравейте!
Следя темата с интерес от скоро, но има толкова много информация, че направо се изгубих Sweat Smile Затова реших все пак да направя пост с молба за препоръка.

Косата ми се омазнява лесно в горната част и скалпът ми е склонен към белене, а крайщата ми са сухи и склонни към цъфтеж. Напоследък сякаш ми падат много косми, доста повече от обикновено. Никога не съм си боядисвала косата, но често се изправям и къдря. Не съм с права коса, но същевременно не е и типично къдрава, просто крайщата се начупват. Стои ужасно frizzy. Не съм сигурна дали се водя с тънък или дебел косъм, не знам как точно се разбира това.

Търся нещо, с което ще изглежда жизнена и състоянието ѝ ще се подобри. За момента разглеждам продуктите на Kerastase и съм се спряла на ето тези. Според Вас ще задоволят ли нуждите на косата ми? Също така съм си обещала да взема и коприната на Chi впоследствие, защото много суперлативи четох за нея. Може би ще ми трябва и някаква топлинна защита, но за нея вече нямам идея. Ще се радвам на всякакви предложение за продукти, независимо от марката, ако избраните от мен според Вас не са подходящи за моята коса. Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 472
Здравейте!
Следя темата с интерес от скоро, но има толкова много информация, че направо се изгубих Sweat Smile Затова реших все пак да направя пост с молба за препоръка.

Косата ми се омазнява лесно в горната част и скалпът ми е склонен към белене, а крайщата ми са сухи и склонни към цъфтеж. Напоследък сякаш ми падат много косми, доста повече от обикновено. Никога не съм си боядисвала косата, но често се изправям и къдря. Не съм с права коса, но същевременно не е и типично къдрава, просто крайщата се начупват. Стои ужасно frizzy. Не съм сигурна дали се водя с тънък или дебел косъм, не знам как точно се разбира това.

Търся нещо, с което ще изглежда жизнена и състоянието ѝ ще се подобри. За момента разглеждам продуктите на Kerastase и съм се спряла на ето тези. Според Вас ще задоволят ли нуждите на косата ми? Също така съм си обещала да взема и коприната на Chi впоследствие, защото много суперлативи четох за нея. Може би ще ми трябва и някаква топлинна защита, но за нея вече нямам идея. Ще се радвам на всякакви предложение за продукти, независимо от марката, ако избраните от мен според Вас не са подходящи за моята коса. Благодаря Ви предварително!


Щом си със небоядисвана коса, само топлинно третирана, този шампоан според мен ще ти е силен и ще ти утежнява. Също така щом си с белещ се скалп шанса от Керастас да се влоши беленето е много голям, защото са агресивни шампоани. Бих те посъветвала да вземеш една маска на Керастас, да речем от серията Архитект (светло зелената) или Екстеншънист; един шампоан който да е нежен към скалпа (погледни Mediceuticals в златна рибка); хубава термозащита - термичните млека на Керастаз са хубави, този от серията Екстеншънист е най-универсален, ползва се на влажна коса преди сешоара. Преди къдрене/изправяне ти трябва още една термозащите (за нанасяне на суха коса) тук обаче не мога да препоръчам, може би само CHI Iron Guard 44 спрей. Ако косата много цъфти е хубаво да вземеш продукт за крайчетата против накъсване като : Бондер за цъфтящи крайчета на Phillip Kingsley или Marrakesh Endz (и двете ги има в златна рибка). Ако можеш да споделиш снимка на косата си ще можем по-добре да преценим състоянието и и ще получиш по-точни съвети.
Виж целия пост
# 473
Ани, препоръчвам и аз маската на Ланза mui mui, знаеш, че също съм с тънък косъм - идеална ми е , купувам трета на брой, не утежнява, не е съвсем чиста хидратация както е писала Принцесата, но смятам, че ще ти допадне Simple Smile
Виж целия пост
# 474
+1 за моа моа. Това ми е една от любимите маски в момента ☺️
Да ви споделя, напоследък откривам, че получавам много хубави къдрици след като измия с Лореал митик ойл. Няколко пъти ги тествах, ако си изправям косата след тях губи всякакъв обем, обаче за къдрици са суоер.
Виж целия пост
# 475
+1 за моа моа. Това ми е една от любимите маски в момента ☺️
Да ви споделя, напоследък откривам, че получавам много хубави къдрици след като измия с Лореал митик ойл. Няколко пъти ги тествах, ако си изправям косата след тях губи всякакъв обем, обаче за къдрици са суоер.
За тази ли маска става дума: https://www.zlatnaribka.com/lanza/healing-moisture-hidratatsiya- … -moisture-moi-moi
Ако да, на какво мирише? Благодаря Simple Smile!
Виж целия пост
# 476
Да, за нея. На мен ми мирише много хубаво,но не съм сигурна, че много га точно да го опиша. На нещо сладко, но не прекалено. 😄
Виж целия пост
# 477
Здравейте! ❤️
Написах в търсачката, но не успях да открия мнения за следния продукт:
Протеинов бондер L’Alga.SAFEGUARD
Някой с отзив? 🤔
По описание се използва заедно с маската на Лалга, но така няма ли да е много тежко за косата?
Иначе ми изглежда добре
обещанието за действието. И марката ми харесва, каквото съм купила, не ме е разочаровало.
Благодаря!
Виж целия пост
# 478
Здравейте!
Следя темата с интерес от скоро, но има толкова много информация, че направо се изгубих Sweat Smile Затова реших все пак да направя пост с молба за препоръка.

Косата ми се омазнява лесно в горната част и скалпът ми е склонен към белене, а крайщата ми са сухи и склонни към цъфтеж. Напоследък сякаш ми падат много косми, доста повече от обикновено. Никога не съм си боядисвала косата, но често се изправям и къдря. Не съм с права коса, но същевременно не е и типично къдрава, просто крайщата се начупват. Стои ужасно frizzy. Не съм сигурна дали се водя с тънък или дебел косъм, не знам как точно се разбира това.

Търся нещо, с което ще изглежда жизнена и състоянието ѝ ще се подобри. За момента разглеждам продуктите на Kerastase и съм се спряла на ето тези. Според Вас ще задоволят ли нуждите на косата ми? Също така съм си обещала да взема и коприната на Chi впоследствие, защото много суперлативи четох за нея. Може би ще ми трябва и някаква топлинна защита, но за нея вече нямам идея. Ще се радвам на всякакви предложение за продукти, независимо от марката, ако избраните от мен според Вас не са подходящи за моята коса. Благодаря Ви предварително!


За шампоана на Керастаз мога да дам мнение. Косата ми е много тънка, сравнително рядка и се омазнява бързо. Ползвам от време на време топлинна обработка. Това е любимият ми шампоан. Няма да забравя първото ми ползване. Усетих косата ми coated. Прави я за изглежда доста по-плътна и жива. Вероятно е козметична илюзия, но изглежда сякаш косата ми е по-гъста с него. Не ми утежнява, дори с него ми държи повече за разлика от всички шампоани за мазна коса, които съм ползвала. Ефектът според мен идва с натрупване. В края на първата ми 450мл опаковка съм. За разнообразие си бях взела пак Керастаз нутритив серията им bain satin 1, който уж се води за тънка коса, но няма такова омазняване и сплескване. И същевременно много сухи краища, та се върнах на Терапист. Ползвам на 2-3 дни (което за мен е супер) и редувам с различни балсами и маски и се спогажда с всички.
Виж целия пост
# 479
Therapiste за скалп, който е не само чувствителен, но и проблемен, а и се бели по принцип, е = да си отрежеш главата. Шампоанът безспорно е хубав. Ако се ползва веднъж месечно – ок, но пак не е за риск при горните обстоятелства.
Не е вярно, че Bain Satin 1 e за тънка коса. Има маска от серията, която е за тънка коса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия