Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през януари

  • 101 188
  • 4 221
# 3 615
Оплаквам се,че дъщеря ми днес направи първите си крачки,а не бях там да я гушна! Таткото ми изпрати видео ...и се разплаках!
Виж целия пост
# 3 616
Оплаквам се,че дъщеря ми днес направи първите си крачки,а не бях там да я гушна! Таткото ми изпрати видео ...и се разплаках!
Честито Simple Smile Значи купона започва при вас!
Виж целия пост
# 3 617
Ехааа! Сиси, честито! Голямо вълнение е!

Да знаете, речено сторено. За обяд салата от червено цвекло и десерт банан.
Виж целия пост
# 3 618
Сиси, искала си да пишеш, че се похвалваш Simple Smile Бъди спокойна, тепърва предстоят много първи неща за мъничето. Ще наваксаш.
Виж целия пост
# 3 619
Сиси, честито ходещо хлапе. Да бъде стабилна мадама и в живота! Не се отдавай на самосъжаление. Още толкова първи неща ще има. Децата цял живот ни даряват с щастие с първи, втори и поредни поводи. Можеше и в банята да си и пак да изпуснеш.
Виж целия пост
# 3 620
Че аз като съм залепена с мойта дребна,да не мислиш,че я видях как направи първите крачки?! За минута я изпуснах от поглед и тя в коридора посрещна баща си ходейки. 😂
Честито! 🥰
Виж целия пост
# 3 621
Прибрах се суха. Как хубаво вали, даже понатрупа. Сега чайче и книжка, стига съм работила за днес. Малкото човече да крачи стабилно и уверено.
Виж целия пост
# 3 622
Сиси, пак си помисли...това е повод за радост.

п.п днес аз съм без телефон...на изуст знам само този на мм Simple Smile
Виж целия пост
# 3 623
Ооо Елифче и аз не умея да плувам...
Хайде не се мотайте да палиме, че тук ще има смъртни случаи - сутринта"любимия" ми обясняваше , че дупето ми се отпускало да взема мерки! Как оцеля още се чудя...

Сисиии, честито - сега вече започва купона при вас Hug
 Пийк, не се филмирай, ще направят обстойни изследвания - стискам палци да овладеят положението и да се възстанови таткото ти. Знам, че ние скорпионите обичаме драмата, ама дишай дълбоко! Имаш две чудесни човечета ...

Аз обичам да експериментирм с парфюми и винаги имам поне 3 различни аромата. Сега съм на Гучи, Нарциско Родригез един с мускус, и класиката на Шанел Коко.
Набелязала съм следващите, но се удържам,че трябва да си попълня гардероба с някакви дрешки.
Виж целия пост
# 3 624
Ей че хубава новина.  Да ви радва много, а ти да похапваш, че търчане те чака.
Кротееее, къде си?
Виж целия пост
# 3 625
Честити крачета, Сис!! Меси питката Simple Smile
Майка дойде за малко. Ходила да купи пижама на баща ми за болницата.
Излязох за малко и се озовах в пекарната и купих козунак. Сега пия кафе и се тъпча с козунак.. Няма да отслабна и тази година.
Виж целия пост
# 3 626
Прити, извинявай, стана ми любопитно тоя каква зодия е? Dizzy Face
Особено нахална явно... Thinking
Поръчах си някакви нещица аз... не онлайн, от AVON пак.
Виж целия пост
# 3 627
Прити, извинявай, стана ми любопитно тоя каква зодия е? Dizzy Face
Особено нахална явно... Thinking
Поръчах си някакви нещица аз... не онлайн, от AVON пак.

 Не е до зодия, колега  и аз сме една зодия. Нищо общо, той е разпилян, несериозен, и се чуди как да скатае, аз съм наобратно.
Виж целия пост
# 3 628
Лори, чист Рак. Ама то от рак до рак...
Виж целия пост
# 3 629
Е, това не го очаквах! Допусках Водолей, Овен... как Рак бе! Dizzy Face Аз съм Рак... Rolling Eyes Уф, тоя ни срами зодията! Persevere
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия