Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през януари

  • 101 188
  • 4 221
# 3 630
Да ти е живо и здраво проходилото мъниче, Сиси! Я се усмихни, ще си имате вашите първи моменти.
Виж целия пост
# 3 631
Моля, моля, водолеите не кълвем освен ако не сме провокирани.
Виж целия пост
# 3 632
Ей прекрасните сте рачетата и мъже и жени,обаче ако искате да нараните някой сте без грешка ! Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 3 633
Честити крачета Сиси!

Аз трябва да пия 3то кафе, толкова ми е заспало от това време...
Виж целия пост
# 3 634
И аз ходих за кафе...заспало мий...
Виж целия пост
# 3 635
Сиси, честити крачета!

Присядвам и аз с кафето, дреме ми се и ме боли главата. По случая портмонето ми изпита много остри болки, но не ми е гузно.
Виж целия пост
# 3 636
Сиси, честито, сега тепърва започва радостта. Щом е открила крачетата ще има много моменти за теб, няма смисъл да се натъжаваш.

Прити, много го обичаш този рак. Аз така силно съм обичала на 20, сега мисля че не мога, повече мисля за себе си.
Виж целия пост
# 3 637
Сирос, така и трябва Simple Smile как тъй ше ти е гузно Innocent
Какво поръча? Парфюм?

Аз вчера върнах едно яке...силно се надявах, че ще е ок, ма на...не случих Head Band

Искам да си накупим планинска екипировка...ам от-до. Ей тъй да си имам...имам Декатлон до дома, ама ще зяпам и сайтовете. Обаче незнам как да ги избера тия дрехи...
Виж целия пост
# 3 638
Яке, три пуловера, три тениски, анцуг, шал, една блуза на детето, такива ми ти работи Grin Head Band
Виж целия пост
# 3 639
Яке, три пуловера, три тениски, анцуг, шал, една блуза на детето, такива ми ти работи Grin Head Band
ама вярно си пазарувала Smiley аз обикновено по едно-две нещица пускам. Нямам такава смелост.
Виж целия пост
# 3 640
Е, това не го очаквах! Допусках Водолей, Овен... как Рак бе! Dizzy Face Аз съм Рак... Rolling Eyes Уф, тоя ни срами зодията! Persevere
Е браво,Лор! Овен?!! Как овен?! 😲 😆
Нищо общо няма това със зодиите. Човечето си е намерило една душица и си прави квото си иска,но се надявам скоро да му свърши царството! 😠😤
Аз хапвам кекс. Вчера правих,но трябваше да излезна спешно,извадих го от фурната,но не и от формата и е малко изгорял. Но пак си е вкусен де,няма да остане. 😂🙈
Подредих си едно шкафче на скрина,дето е най-горе и най-удобно всеки да бута което му е кеф. 😆 Едва го набутах обратно в улейчетата. Пфууу... На косъм бях да потроша и скрин и шкафче. Много съм изнервена,ама много! 😒
Виж целия пост
# 3 641
под третия ред и аз се подписвам.
то ще се види де. Wink
Виж целия пост
# 3 642
Съни, аз и на 20 не съм обичала така, пусти раци са ми огромна слабост Simple Smile
Редактирам, че сега видях : Няма да го оставя така, силно любя, ама и още по-силно отмъщавам та филма предстои!
Добри, ех Добри и ти можеш роман да напишеш за твоя развод, ама аз след като се разведох бившия, баща на детето ми като видя че няма да се върна при него и осъзна, че е истинска черта ме съди за всичко което се сети , та изкарах второ висше право заради него. Здраве да е,  поне ми тренира нервите...ама сега съм като на 19 години.
Понякога се чудя и мая на чувството за хумор на Живота .
Виж целия пост
# 3 643
Какво им харесваш на мъжете Рак, Прити?
Познавам малко такива, но... женствени, инфантилни, егоисти.
Ок, чувствителни. Но това може да се приеме като лигави.
Гледам да ти посоча недостатъците му, за да го харесваш по-малко. Sad
Знаеш ли ако му скръцнеш със зъби, как ще се свие. Rolling Eyes
Това не са мъжкари като Телците, Лъвовете...
Абе извинявайте, никой не искам да обидя с тия зодии, просто ме подразни тоя Рак. Само мъжете коментирам, жени и мъже от всяка зодия са различни.
Виж целия пост
# 3 644
И аз не обичам Раци. Ще си затрая защо. В началото ме привличат, но после ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия